Zalgiris parts ways with Coach Schiller 71

Martin Schiller is set to depart from Zalgiris Kaunas. After a start of the season marked with two losses in the EuroLeague and uninspiring performances in the pre-season and Betsafe-LKL championship, the club has decided to part ways with the coach.

“It’s obvious the team isn’t playing the way we want it to be playing. A couple days ago we mentioned that everybody needs to take responsibility. The sight in yesterday’s game wasn’t convincing, and we couldn’t waste precious time. Thus, we decided to take action,” – noted Zalgiris director Paulius Motiejunas.

“It doesn’t mean that everything that Martin Schiller was doing was bad. In the 15 months together we’ve taken a lot of positive things. We thank him for his work and his dedication for Zalgiris.”

Zalgiris didn’t win a single game in the preparations for the season, had trouble in the opening games of the Betsafe-LKL, and started its EuroLeague season with losses against ASVEL and Zenit.

Arne Woltmann will be in charge of Zalgiris’ next game, as the green-and-whites take on Neptunas in Zalgirio Arena on Sunday.

Meanwhile, 54-year-old Slovenian specialist Jure Zdovc will take over the head coaching reigns after finishing the formalities in the contract agreement.

Comments

 1. Lape

  Wow!!!! Netiketa… Ne per greit??? Kazkaip gal komplektacija man biski, ne treneris .. gaia net kazkaip..

 2. manau

  teisingas sprendimas , bent jau kazkas ir krepsinio pasaulio o ne g tasko geriausias treneris. Tiktai zdovcas labai menkai panasus i ta kuris gali isgelbeti sezona.

 3. 50043

  ate ate treneriuk zalios kurvos

 4. Austras

  kkkaip? Jonai, motiejūnas blogų dalykų iš tavęs išmoko!!

 5. Adomas

  Kodėl ne Adomaitis? Kodėl ne Kurtinaitis? Turim savų Žalgirio legendų, kurie turi Ž identitetą! Zdovcas neturi stebuklingų pasiekimų..
  Sezono pradžioje trenerius atleidinėja tik Lrytas ir Romanovas… Gal ir reikėjo svarstyti Schillerio klausimą, bet duoti dar kažkokį kreditą.
  Šitas keitimas nedžiugina…

 6. AS

  Labai savalaikis ir logiškas sprendimas, kol dar tikrai galima kažką pakoreguot žaidime neįsitvirtinus Eurolygos dugne. Gaila pinigų ir sezono. Tikėkimės Paulius ir pats prisiima atsakomybę, kad per daug į Šilerį investavo laiko ir pasitikėjimo. Atsigaus gal ir jaunuoliai Žalgirio

 7. Asas

  Kodėl Kurtinaičio neima Motiejūnas. Kur problema? Prispaustų uodegas tiems naujokams, nes jau tokie vangūs Giffey su Cavanaugh…

 8. Žalia kūrva

  Žalia kūrva žalia kūrva eee eeee!!

 9. 8

  alio, gal nuo sudeties reikejo pradeti?

 10. nusivažiavo žalgiris

  Turim savų trenerių, kaip sirgaliui tokie treneriai tik atima ūpa sirgt ir važiuot į rungtynes, kol bus treneris iš užsienio daugiau į areną kojos nekelsiu.

 11. Žygis

  Blyn tikrai nesitikėjau, kad atleis trenerį. Bet kažkaip keista, kad imam tikrai nieko neįrodžiusį slovėną. Idomus klausimas ar nebuvo kalbėta su Adomaičiu ar Kurtinaičiu. Jei ne, tai labai liūdna ir norėtųsi sužinoti kodėl nebandoma kalbėti su lietuviais treneriais. Tikrai nemanau, kad kažkuris iš jų yra prasntesnis nei Jure. Turbūt net geresni.

 12. ....

  Motiejūnai, ką tu vartot pradėjai?? Atleidimas gerai, bet į jo vietą ima dar neaiškesnį ir nestabilios psichikos tipą. Kas čia daros aš jau nebesuprantu. Negi jau Kemzūra ar Adomaitis blogiau būtų? Motiejūnai, mesk ką vartoji nes jau baisu darosi.

 13. Oho

  Negalvojau, kad išmes taip greitai. Pamainos buvo galima ir ilgiau paieškot. Būtų Kurtis būtų galima paplot Motiejūnui, o dabar tas slovėnas gali ir Schileris nr. 2 būt…

 14. Qwerty

  Sudeties keitimas brangus dalykas… sis sezonas greiciausiai bus paaukotas, kitam reik kalbint Kazi.

 15. Aha

  Ponas direktorius pasiuto visai. Iš kur tą Jurę įštraukė?? Išvis netinkamas variantas. Kažkoks nevaldomas rėksnys, kuris gyvenime normalios komandos netreniravo. Ką čia išdarinėja tai jau baisu tiesiog. Galės Motiejūnas vienas ložėj sėdėt ir grožėtis ką pridarė.

 16. dėkui GM

  Laukimas būtų davęs kančios ir skausmo, bet ne pokyčių. Dar dabar skautingo specialistą į štabą atveskite ir su Zdov emocijomis bei drausme ko gero bus permainų į gera.

 17. Šaras

  Išėjo ir grįžo tas pats chaosas kuris buvo iki Šaro

 18. Auris

  Iš kur čia tų suskių atsirado, kur rašo apie kažkioką žalią kūrvą!!

 19. Oho

  Jau man šlykštu žiūrėt, kas čia vyksta. Vienas nepaaiškinamas sprendimas po kito. Šarai, gelbėk, paprotink šitą ale sporto vadybininką. Žlugdo komandą juodai. Nebegalima Pauliaus prie sporto reikalų prileist, nes tik finansam tinkamas.

 20. Fanas

  Manau per greit priimtas sprendimas, nesamone kazkokia cia padare

 21. .......

  Sorry, bet galėjo ir Kalnietį pasiimt kartu…. :(

 22. f

  https://www.youtube.com/watch?v=R9KCOr5yHtg duos vaizdu naujas treneriukas, kol sudetis nesikeis bus tas pats balaganas tik prie sonines linijos vietoj solidaus silerio turesim psichuojanti pajaca

 23. Blaivas

  Seniai reikėjo

 24. To f

  Tai ir gerai, Schileris gynė superžvaigždę, o prie slovėno tas grybautojas arba žais, arba pats pabėgs

 25. Karolis

  Kodel J.Kazlausko nekvietet? Arba Shileri reikejo ir palikti…

 26. Tikrai

  Nereikėjo

 27. Jūs rimtai?

  Jugoslavas – Žalgirio treneris? Kitą kartą rusą Tichonenką pasikvieskite :) Kojos mano daugiau nebus arenoje. Linkiu nė karto nelaimėti Eurolygoje.

 28. Hyper

  Prieš dvigubą savaitę atleisti trenerį??… Yra toks posakis, kad arkliai perkėloje nekeičiami…

 29. To Hyper

  kokioj dar perkėloj, beproti? Gal brastoj…

 30. VB

  Labai gerai. Gal dar išsaugosime sezoną. Komanda buvo praradusi nugalėtojų mentalitetą!

 31. Nesamone

  kazkoki neaisku paime kuris per beveik 20 metu nieko nepasieke

 32. Paskaitykit

  Apie trenerį ir Motiejūno argumentus

 33. ...

  Jeigu jau šitaip,tai visai be trenerio galėjo užbaigt. Su tokiu pakeitimu ne tik kad sezono neišgelbės, bet ir dar didesnę destrukciją įneš. Ir su kuo Motiejūnas galvoja aš nesuprantu. Pats blogiausias variantas ką galėjo sugalvot. Pastatyt klubą ant kojų užtruko daug metų,o sugriauti visą Šaro įdirbį net pusantro sezono neprireikė. Oj kaip gaila…

 34. tipo

  daug kas klausia kodel Zdovcas neuzsibuna komandose , paziurekit https://www.youtube.com/watch?v=27ImHOunkFs

 35. to tipo

  daug kas klausia? čia tavęs daug kas klausia? nes bent čia neaptikau nė vieno to klausiusio

 36. Samb

  Nėra trenerio bet tas slovenas tai irgi ne treneris nejaugi negalima Lietuvių paimti Kemzura kad ir Kurti pabandyti aišku uzkalinejo jis halės langus bet vistiek

 37. Mr.G.

  Liūdna. Kalbėjo kad šis treneris yra “investicija į ateitį”. Ir jam visai neblogai sekėsi. Manau “Žalgirio” vadovybė paskubėjo su atleidimu… (o gal kas iš Vilniaus “paspaudė”? :-) )

 38. MC

  Bet ir sudėtis, pripažinkim, neaauksinė. Aš dar turėjau tikėjimo treneriu Schilleriu, patiko jo santūrumas. Todėl kažkiek apmaudu ir gaila. Galbūt iš vidaus daugiau niuansų matosi, gal nebuvo autoritetas žaidėjams tai ima vėl besidrąskantį kandidatą..🤷‍♂️ Kurtis galėjo būt variantas, bet Sabui tas matyt kelią perbėgęs, tenkinas sūnų į trenerių štabą įtrynęs..😒

 39. Labai gerai

  Nors Schiller’is ir sužaidė Eurolygoje šį sezoną dvejomis rungtynėmis per daug – džiaugiuosi, kad pokyčiai vyksta pakankamai greitai ir dar yra įmanoma išgelbėti šį sezoną.

 40. To Mr.G

  Jo neblogai sekėsi… Anam sezone.

 41. To Mr.G

  Aš tai šiandien švenčiu, nes žaidimas buvo kaip kokios Austrijos komandos

 42. Darius

  pakritikuodavau Schileri uz jo ice gynyba, siemet nesikloste ir puolimas, nepatiko jo neaiskus asistentas is timberwolves, bet kad taip atleisti…Juk siaip ne durnas treneris buvo, taktiskas, mandagus, islaikytas. Nepritariu tokiam sprendimui. Susitaikyciau su juo tik jei butu paeme lietuvi, Kemzura, Adoma arba Kurti.
  moliomotiejunas pradejo griauti Zalgiri. Uz kokius nuopelnus jis vadovauja komandai ? Vyti ji lauk

 43. Schilleris

  Per visą savo vadovavimą tikriausiai nei karto normaliai neaprėkė nieko. Motiejūnas pamatė, kad reikia griežtumo

 44. Dariui

  Sveikas sugrįžęs. Savam amplua, be savo kvailų užgauliojimų ir pravardžių, niekaip. Kaip mažvaikis…

 45. Bomba

  Motiejunas MLDS nenori palaidot sio sezono

 46. Eurolyga

  Eurolygos zvaigzdes reakcija i zalgirio Sprendima tai Beprotiska

 47. girtautas

  mano manymu su treneriu atsisveikinta per greitai. Jis turi savo filosofiją, savo viziją. Žaidimas klostosi su mintimi, tik kitas dalykas, kad surinkti žaidėjai laisvi nepataiko į krepšį. Joks treneris to už juos nepadarys. Nežinau kas buvo pagrindinis komandos komplektuotojas, bet turėjo numatyti, kad trys veteranai ir vienas mažas įžaidėjas gynyboje bus lengvas kąsnelis priešininkams.

 48. To Eurolyga

  Ta žvaigždė tegul pasižiūri visas rungtynes nuo pirmų draugiškų iki zenito, tada aiškina

 49. Permainos

  Jau Manau ankciau buvo Tartasi del naujo trenerio Kad taip Greit rado pamaina O Tikejausi Lietuvio Bet Turesim Treneri Su Griezta Ranka

 50. To girtautas

  Vat kaip tik nei vizijos, nei minties nebuvo

 51. To Permainos

  Motiejūnas sakė kalbos prasidėjo prieš savaitę maždaug. Juk sakiau, panaršykit ir paskaitykit

 52. Sudeti

  Dabar Lauksim Permainu sudeti Kuris nepateisina Vilciu Bus idomu prie Naujo Trenerio Kaip Zaidimas Pasikeis Bet Abejoju Giffey Cavanaugh kad Geriau bus

 53. To aaa

  Nedaskaiciau Tai geras Prendimas Motiejuno nes nesimate Schillerio Progreso tiesiog nesusitvarke su Problemom

 54. Rizika

  Manau cia buvo didele Rizika Kai pasirase sutarti su Schilleriu bet Ta Motiejunas suprato ir tai tik buvo galima vieniem Metam

 55. Sezonas

  Tai po sezono Vasara vel reikes naujo trenerio

 56. Dariau

  Tai pasiskaityk apie Motiejuno interviu del Adomaicio

 57. Krva

  Vakar tie patys rasė lauk austra, snd kai atleido jau rėkia kad buvo geras, per anksti, ar patys save suprantat?

 58. Jau

  Tada kai čia neseniai kažkur rašė, kad Schilleris su šeima jaukiai įsikūrė turėjau nuojautą, kad turės jie išsikraustyt iš tų jaukių namų

 59. Podcastas

  Primenu Ka ir kiti Klause Podcasto Adomaitis sake Podcaste Kad nenori vel listi i Sukomplektuota komanda nes netinka dabartiniai zalgirio zaidejai

 60. Manau

  Kurtis taip pat nenorėjo tokios sudėties , dėl Adomaičio tai džiaugtis reikia kad neatėjo, beviltiški rezultatai

 61. Darius

  aciu, bet nenoriu skaityti to tipo ivykiu interpretaciju. Ir man jis moliomotiejunas ir kitaip jo nevadinsiu. Man baisu, kiek jis dar cia pridirbs. Saro nebera ir geriausio eurolygos vadybininko.mitas susprogo. Prasidejo destrukcija, komanda klampi ama i skolas. Ir ko gero tas zdovcas pases komandoje neapykanta, jis gi psichas. Ir as negaliu apie tai issireiksti ? Moliomotiejunas uz tai atsakingas.

 62. Mimoza

  Pats durniausias sprendimas. Jugai pradės mus treniruot? Jūs rimtai?

 63. Dariau

  Vienintelis molis ir psichas čia – tai tu…

 64. Dariau

  Taip sunku suprast, kad ne Motiejūnas kaltas dėl finansinės situacijos? O jei slovėnas bus toks pat emocingas kaip Šaras tai nieko blogo tame nematau

 65. O kas

  blogai su finansais? Kas nepatinka? Kad panaikinta 20 mln skola? Visos įmonės skolinasi, ir apskritai nėra ka čia ginčytis su silpnapročiais

 66. Darius

  Zalgiris ilgai murkdesi problemose, kol sirgaliai neisgrudo Krapiko. Tada Jasikevicius ir pradejo Zalgirio atgimima, lankomumas vis augo, bilietu kainos taip pat, rezultatai gerejo. Skolos mazejo. Dabar Jaskos nera ir geriausias eurolygos vadybininkas gales parodyti, ko yra vertas.

 67. Donatas

  Big thanks to Martin for basketball intelligence. Hope you will show your worth in other club. Žalgiris – back to hysteria style :)

 68. LUKAS

  ir dabar zaidejus pakeiciam ir bus gerai

 69. Linas

  Dar 3-4 žaidėjus pakeist reikia,tai gal dar ir išgelbėtų sezoną…joks treneris neišmokys cavanaugh gintis,o turim dviejų metų kontraktą…beržininkaitis ir bružas pakeisti į kažkokį austrą,kuris apie krepšinį turbūt supranta kaip apie mėnulį…ponas direktorius šią vasarą tirk kliurkų padarė,kad ojojoi,bet lietuviai gi veršiai-eis į areną,mokės už bilietus ir taisys pono direktoriaus finansines klaidas…

 70. Abejoju,

  ar žaidėjai ras bendrą kalbą su nauju treneriu. Jei pradės prieš juos “mosikuotis”, vargu, ar kas nors gausis. Žalgiris-ne ta komanda, prieš kurią galima pakelti ranką. Pagyvensim,pamatysim…

 71. deivis

  kiek cia ekspertu ia man akys vemia skaityti net…kas cia is jusu ta zdovca isvis zinot kaip treneri.dirba visa administracija ir nedebilai susede leidzia pinigus ant belekokiu treneriu. jus geriau gal zinot koks treneris komanda treniruot turi? apie sudeti daug ismanot?? po neskaitant draugisku rungtyniu,suzaistu plius minus 5 rungtyniu . visa kelia nepatnekinti ,cia tik lietuviai tokie glai but,sedi dumblai prie tu kompu ir raso sudus istisai