Skirkite 1,2 proc. nuo GPM pasirinktai organizacijai!

Lietuvoje yra šimtai organizacijų, kurioms Jūsų paskirti 1,2 proc. nuo sumokėto gyventojų mokesčio – ypatingai svarbūs. Tai paramos būdas, kuris Jums visiškai nieko nekainuoja, o organizacijoms – reikšminga pajamų dalis.

Pagal Lietuvos Respublikos labdaros ir paramos įstatymą, Jūs galite 2023 m. sumokėto pajamų mokesčio dalimi (iki 1,2 procento) paremti kurią nors pasirinktą organizaciją, galinčią būti paramos gavėju. Tai paramos teikimo būdas, nereikalaujantis iš Jūsų papildomų išlaidų. Jums tereikia nurodyti, kad savo sumokėto gyventojų pajamų mokesčio dalį (iki 1,2 proc.) skiriate pasirinktai organizacijai. Beje, paramą galite skaidyti ir kelioms organizacijoms.

Prašymo pervesti 1,2 proc. nuo gyventojų pajamų mokesčio forma yra pildoma tik nuotoliniu būdu, prisijungus per el. bankininkystės sistemą prie e-deklaravimo sistemos: deklaravimas.vmi.lt.

Jei Jūs privalote teikti metinę pajamų mokesčio deklaraciją, tai prašymas pateikiamas kartu su šia deklaracija.

1,2 proc. paramos nuo gyventojų pajamų mokesčio skyrimo formą užpildyti ir pateikti galite iki š.m. gegužės 2 dienos.

Norite prisidėti prie Kauno „Žalgirio“ krepšinio ar futbolo komandų biudžetų?

Paramos gavėjų eilutėse nurodykite VŠĮ „Žalgirio krepšinio centro“ įmonės kodą – 302811111 (krepšinio komanda) arba VŠĮ Futbolo klubo „Kauno Žalgiris“ įmonės kodą – 300054549.

Jūsų patogumui sukūrėme instrukciją, padėsiančią užpildyti ir pateikti paraišką e-deklaravimo sistemoje.