Skirkite paramą Kauno „Žalgiriui“!

Paskirkite 1,2 procento sumokėto gyventojų pajamų mokesčio Kauno „Žalgirio“ krepšinio klubui arba „Kauno Žalgirio“ futbolo komandai. Tai nieko nekainuojanti Jūsų finansinė parama „Žalgiriui“!

Prisidėkite prie kito sezono biudžeto formavimo ir Jūs, tapdami rėmėju!

Pagal Lietuvos Respublikos labdaros ir paramos įstatymą, Jūs galite 2019 m. sumokėto pajamų mokesčio dalimi (iki 1,2 procento) paremti kurią nors pasirinktą organizaciją, galinčią būti paramos gavėju. Tai paramos teikimo būdas, nereikalaujantis iš Jūsų papildomų išlaidų. Jums tereikia nurodyti, kad savo sumokėto gyventojų pajamų mokesčio dalį (iki 1,2 proc.) norite pervesti Kauno „Žalgirio“ krepšinio komandai (VšĮ „Žalgirio“ krepšinio centras) arba „Kauno Žalgirio“ futbolo komandai (VšĮ Futbolo klubas „Kauno Žalgiris“).

Kartu pridedame ir prašymo pervesti 1,2 proc. nuo gyventojų pajamų mokesčio formą, kuri jau yra pusiau užpildyta – Jums tereikės užpildyti savo asmens duomenis ir pasirašyti.

Kur pristatyti užpildytą formą?

Išsirinkite Jums patogiausią būdą:

  • Pateikite ją valstybinės mokesčių inspekcijos darbuotojui (atnešdami ar atsiųsdami paštu į VMI prie FM Mokestinių prievolių departamento Dokumentų tvarkymo ir archyvavimo skyrių adresu Neravų g. 8, LT-66257 Druskininkai);
  • Analogišką formą užpildykite elektroniniu būdu, prisijungę per el. bankininkystės sistemą prie e-deklaravimo sistemos.

Jei Jūs privalote teikti metinę pajamų mokesčio deklaraciją, tai prašymas pateikiamas kartu su šia deklaracija.

1,2 proc. paramos nuo gyventojų pajamų mokesčio skyrimo formą užpildyti ir pristatyti galite iki š.m. gegužės 1 dienos.

Prašymo formą FR0512 su VšĮ „Žalgirio“ krepšinio centras rekvizitais galite parsisiųsti paspaudę čia.

Prašymo formą FR0512 su VšĮ Futbolo klubas „Kauno Žalgiris“ rekvizitais galite parsisiųsti paspaudę čia.

Prašymo formos FR0512 pildymo taisykles galite parsisiųsti paspaudę čia.