Savų sirgalių akivaizdoje „Žalgiris“ įveikė „Juventus“ (VIDEO) 4

Sirgalių sugrįžimą į tribūnas Kauno „Žalgirio“ krepšininkai paminėjo „Žalgirio“ arenoje rezultatu 97:79 (26:16, 30:25, 17:18, 24:20) įveikdami Utenos „Juventus“.

Susitikimo pradžioje po tris taškus pelnė Marius Grigonis ir Martinas Gebenas, Thomasas Walkupas įdėjo iš viršaus, M.Grigonis pelnė dar penkis taškus iš eilės, o dėjimu su varžovo pražanga pasižymėjo Joffrey Lauvergne —16:7. Dvitaškį pataikė T.Walkupas, J.Lauvergne pridėjo dar tris taškus, dvitaškiu pasižymėjo Lukas Lekavičius, o Steve’as Vasturia pataikė iš toli — 26:16.

Antrame ketvirtyje keturis taškus surinko T.Walkupas, savo taškų sąskaitą baudos metimais atsidarė Rokas Jokubaitis, dvitaškius realizavo ir L.Lekavičius su M.Grigoniu, o Paulius Jankūnas taikliai metė iš toli — 39:27. Po tritaškį smeigė Karolis Lukošiūnas ir Augustine’as Rubitas, baudų metimais taškus rinko T.Walkupas ir S.Vasturia, M.Grigonis pelnė du taškus su pražanga, dvitaškį pridėjo J.Lauvergne, o Nigelas Hayesas taip pat pataikė iš toli — 56:41.

Po pertraukos du taškus įmetė komandos kapitonas, J.Lauvergne surinko keturis, o T.Walkupas įdėjo iš viršaus — 64:47. M.Grigonis sumetė baudų metimus, penkiais taškais komandos sąskaitą papildė A.Rubitas, o kėlinį taikliu dviejų taškų vertės metimu užbaigė L.Lekavičius —73:59.

L.Lekavičius septyniais taškais pradėjo lemiamą kėlinuką, po dvitaškį pataikė S.Vasturia, T.Walkupas ir Marekas Blaževičius, R.Jokubaitis surinko šešis taškus, o A.Rubitas pasižymėjo penkiais — 97:79.

„Žalgiris“: M.Grigonis 15, A.Rubitas 13, L.Lekavičius 13, T.Walkupas 13 (8 rez. perd.), J.Lauvergne 12 (5 atk. kam.), R.Jokubaitis 8, S.Vasturia 7, P.Jankūnas 5, K.Lukošiūnas 3, N.Hayesas 3, M.Gebenas 3, M.Blaževičius 2.

„Juventus“: Ž.Skučas 24, G.Matulis 12, M.Kupšas 10, I.Vaitkus 10.