Dviženklį deficitą panaikinę „Telšiai“ palaužė „Žalgirį-2“ 0

Šeštadienį „7bet-NKL“ savaitės rungtynėse dviženklį pranašumą iššvaistęs Kauno „Žalgiris-2“ (19-7) pralaimėjo į pergalių kelią sugrįžusiems Telšių „Telšių“ (21-5) krepšininkams 59:67 (18:12, 18:13, 17:19, 6:23).

Antrajame kėlinyje kauniečiai įgijo dviženklę persvarą (31:21), kurią trečiajame ketvirtyje padidino iki 15 taškų (44:29).

Tačiau telšiškiai nepasidavė ir surengė atsakomąjį spurtą bei likus 4 minutėms iki rungtynių pabaigos po Ovidijaus Kaminskio dvitaškio išlygino rezultatą – 57:57.Deividas Rasys ir Laurynas Kaveckis netrukus išvedė telšiškius į priekį (61:57), o per likusias 3 minutes kauniečiai nebeišsigelbėjo.

Telšių komandai Ignas Razutis per 32 minutes pelnė 12 taškų (0/3 dvit., 3/8 trit., 3/6 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 8 rezultatyvius perdavimus bei surinko 17 naudingumo balų.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo O.Kaminskis, per 23 minutes pelnęs 16 taškų (7/15 dvit.). Jis taip pat atkovojo 6 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei surinko 11 naudingumo balų.

Kauno ekipos gretose išsiskyrė Motiejus Krivas, kurio sąskaitoje per 24 minutes buvo 12 taškų (5/8 dvit., 2/2 baud.), 10 atkovotų kamuolių, 1 rezultatyvus perdavimas bei 20 naudingumo balų.

„Žalgiris-2“: Gytis Nemeikša 14 (4/7 dvit., 2/5 trit.), Motiejus Krivas 12 (5/8 dvit., 10 atk. kam.), Liutauras Lelevičius 9 (0/5 trit., 7 atk. kam., 5 rez. perd.), Aleksas Bieliauskas 8 (4 blok.).

„Telšiai“: Ovidijus Kaminskis 16 (7/15 dvit., 6 atk. kam.), Ignas Razutis (3/8 trit., 8 rez. perd., 4 per. kam.) ir Deividas Rasys (5/6 dvit., 0/7 trit., 8 atk. kam.) po 12, Mindaugas Norkus (4/8 dvit.) ir Laurynas Kaveckis po 9.