Kauno „Žalgirio“ gynėju tapo Sylvainas Francisco 5

Kauno „Žalgirio“ klube artėjančiame sezone rungtyniaus Eurolygos patirties jau turintis gynėjas. Prie daugkartinių Lietuvos čempionų prisijungs Sylvainas Francisco, su kuriuo sudaryta sutartis pagal formulę „1+1“.

26 metų 185 cm ūgio prancūzas praėjusiame sezone vilkėjo Miuncheno „Bayern“ marškinėlius ir debiutavo pajėgiausiame senojo žemyno turnyre.

„Jaučiuosi puikiai ir esu laimingas būdamas čia. Labai norėjau žaisti Andrea Trinchieri treniruojamoje komandoje. Žinojau, kad „Žalgiris“ yra geras klubas. Iš tiesų, man tai vienas geriausių klubų Europoje. Jaučiau, kad turiu būt ten, kur galiu gauti daugiau atsakomybės“, – teigė ekipos naujokas.

Aikštėje praleisdamas vidutiniškai 19 minučių S.Francisco fiksavo 10,6 taško, 1,7 atkovoto kamuolio ir 3,2 rezultatyvaus perdavimo vidurkius.

Vokietijos lygoje naujasis žalgirietis rinkdavo po 12,7 taško, po 1,8 atkovoto kamuolio ir po 3,5 rezultatyvaus perdavimo per rungtynes.

„Sylvainas greitai adaptavosi Eurolygoje ir mūsų organizacijai paliko įspūdį kaip solidų debiutinį sezoną turėjęs Eurolygos naujokas. Mums labai svarbu matyti krepšininkų potencialą ir jį atskleisti, o šioje situacijoje vietos tam yra labai daug, – sakė Kauno „Žalgirio“ sporto direktorius Gediminas Navickas – Dėl S.Francisco kandidatūros buvome apsisprendę jau kurį laiką. Jis spėjo apsilankyti Kaune, kur praėjo medicininę apžiūrą ir turėjome pokalbį apie jo rolę komandoje. Tiesa, dėl tam tikrų formalumų turėjome laukti liepos 1 d., kad galėtume apie šį sudėties papildymą paskelbti oficialiai.“

S.Francisco taip pat yra vilkėjęs ir Prancūzijos nacionalinės vyrų krepšinio rinktinės marškinėlius.

Įžaidėjas prieš persikeldamas į Eurolygą taip pat rungtyniavo Atėnų „Peristeri“ (Graikija), „Manresa“ (Ispanija), Roanės „Chorale“, Paryžiaus „Paris Basketball“ ir Paryžiaus „Metropolitans 92“ (Prancūzija) komandose.

Komentarai

 1. 💚💚💚

  Na štai, pagaliau sulaukėme ir Francisco… Sėkmės jam „Žalgiryje“!

 2. Vita

  Gaila , kad paliko FCB, bet džiugu , kad žais už Žalgirį -viena komanda Vokietijoje mano favoritas , kuta pamėgta nuo vaikystės ir visada išliksianti mano -Žalgiris .

 3. Tobias

  Great deal for Zalgiris. Sylvain Francisco brings a lot of speed to your game. He is also a great guy for a crunchtime game. Munich will miss you! Curious about the next steps in his game

  https://www.bblprofis.de/index.php/2024/07/01/sylvain-francisco-wechselt-zu-zalgiris-kaunas/

 4. Fan

  I think it’s good that Z almost always only makes 1+1 contracts with new players who they seem very confident about, so at least we can start over again year after year :(

 5. Marius

  💚💚💚