Dubleriai ir be lyderių įveikė “Šilutę” 0

Kauno “Žalgirio-A.Sabonio mokyklos” ekipa vakar LKAL čempionato rungtynėse išvykoje po 2 pratęsimų nugalėjo “Šilutės” komandą 119:114 (19:28, 26:25, 22:22, 26:18, 14:14, 12:7). Jaunųjų žalgiriečių gretose J.Mačiulis (9 atkovoti kamuoliai) pelnė 28 taškus, G.Navickas – 24, J.Ramanauskas (9 atkovoti kamuoliai) – 17, G.Furmanavičius – 16, N.Strazdauskas (12 atkovotų kamuolių) – 11. Šeimininkas net 56 taškus pelnė P.Jonikas (dvitaškiai 13/21, tritaškiai 6/14, baudos 12/15), M.Petravičius – 16.
“Žalgirio-A.Sabonio mokyklos” komandoje nerungtyniavo lyderiai – tai M.Andriuškevičius, A.Aleksandrovas ir P.Abromavičius. Rungtynių trečiajame kėlinyje čiurnos traumą gavo G.Furmanavičius, kuris nerungtyniaus mažiausiai savaitę.

Pasak kauniečių vyriausiojo trenerio Rimanto Grigo, nuo pirmųjų susitikimo minučių aikštelėje vyko atkakli kova. “Įpusėjus mačui, šilutiškiai buvo įgiję 12-14 taškų persvarą, tačiau pabaigoje mes pavijome varžovus, tad teko žaisti net 2 pratęsimus, kol pasiekėme pergalę. “Šilutės” komandoje įspūdingai rungtyniavo P.Jonikas, pelnęs 56 taškus. Jo metimai pasiekdavo tikslą iš įvairių sudėtingų padėčių”, – mūsų tinklalapiui atkaklų susitikimą komentavo R.Grigas.