Lietuvos jaunimas iškovojo pirmąją pergalę 0

(www.krepsinis.net) Lietuvos jaunimo rinktinė Izmire (Turkija) vykstančiame Europos jaunimo (iki 20 metų) čempionate rezultatu 98:86 nugalėjo Bulgarijos bendraamžius ir turnyre iškovojo pirmąją pergalę.

Pirmajame ketvirtyje kiek sėkmingiau sekėsi lietuviams, pastarieji nedidele persvara beveik visą laiką buvo priekyje. Kėlinukas baigėsi mūsiškiams pirmaujant 26:21. Antrajame ketvirtyje lietuviai spurtavo ir susikrovė 14 taškų persvarą (38:24), o dviženklį pranašumą sugebėjo išlaikyti iki didžiosios pertraukos – 51:41.

Antrojoje susitikimo dalyje oponentams pavyko ne tik sumažinti savo deficitą, tačiau ir išlyginti rezultatą – 70:70. Vis dėlto paskutiniajame kėlinuke lietuviai vėl padidino skirtumą, saugiu pranašumu pirmavo likusį laiką ir iškovojo svarbią pergalę.

Nesulaikomas lietuvių gretose šįkart buvo Martynas Pocius, pelnęs 32 taškus, Mantas Kalnietis – 18 (7 rez. perd.), Povilas Butkevičius – 16 (9 atk. kam.), Vilmantas Dilys – 15 (5 atk. kam.), Andrius Aleksandrovas – 11 (4 atk. kam.), Paulius Abramavičius – 6.

Varžovų ekipoje išsiskyrė K.Ivanovas – 24 taškai (11 atk. kam.), S.Slaveykovas – 23 (11 atk. kam.) ir D.Ivanovas – 17 (6 atk. kam.).

Rytoj mūsiškių laukia paskutinės grupės rungtynės prieš Ispanijos bendraamžius.