Traumų išretintas „Žalgiris“ po atkaklios kovos nusileido „Benetton“ 0

Šiandien Kauno „Žalgiris“ sužaidė Eurolygos aštuntojo turo rungtynes namuose su Trevizo „Benetton“ krepšininkais iš Italijos ir nusileido varžovams rezultatu 76:86.

Pirmasis kėlinys prasidėjo taikliu varžovų dvitaškiu. Tačiau netrukus dviem taikliais baudų metimais rezultatą išlygino Jonas Mačiulis (2:2). Sužaidus dvi minutes, po V.Ginevičiaus dvitaškio, žalgiriečiai įsiveržė į priekį (6:4). Įpusėjus kėlinukui, gana chaotiškame žaidime, vėl lygybė – 10:10. Iki ketvirčio pabaigos truputį sėkmingiau žaidę šeimininkai išsaugojo minimalią persvarą (22:21).

Antroje dvikovos dalyje vaizdas klostėsi pagal tą patį scenarijų – vyko atkakli kova. Sužaidus dvi minutes, „Benetton“ krepšininkai pirmavo dviem taškais (24:26), dar po minutės – keturiais (24:28). Tačiau K.Penney netrukus vėl sumažino „Žalgirio“ deficitą iki minimumo (27:28) ir tas pats K.Penney kitoje atakoje vėl išvedė Kauno klubą į priekį (30:28). Iki pat didžiosios pertraukos žalgiriečiai kontroliavo žaidimo eigą ir neleido įsibėgėti italams, po dvidešimties minučių – 42:41 „Žalgirio“ naudai.

Trečiajame ketvirtyje Jonas Mačiulis vienu taikliu baudos metimu dar padidino atotrūkį nuo varžovų (43:41). Tačiau Trevizo klubas suaktyvino puolimą ir sužaidus beveik tris minutes, jau turėjo keturių taškų pranašumą, bet vėl lyderio vaidmens ėmėsi K.Penney, po kurio tolimo šūvio – 50:51 (5:45 min). Pastarasis, likus žaisti dar penkias minutes šiame kėlinuke, pasitempė kojos čiurną ir žalgiriečiams padėti nebegalėjo. Per likusį laiką Kauno klubas buvo priverstas vytis „Benetton“ krepšininkus, po trisdešimties minučių – 62:68.

Lemiama buvo paskutinė mačo dalis, kurioje sužaidus dvi minutes, svečiai pirmavo septyniais taškais (64:71). Gerokai išretintu suoleliu rungtyniavę žalgiriečiai atkakliai priešinosi Italijos klubui, tačiau koją kišo netaiklūs metimai. Įpusėjus kėlinukui, Kauno ekipa turėjo penkių taškų deficitą (69:74). Dar po dviejų minučių, Trevizo komandos persvara – tik trys taškai (73:76). Tačiau keli tritaškiai metimai baigiantis mačui vėl sugrąžino iniciatyvą „Benetton“ krepšininkams, kurie jos nebepaleido iki pat finalinės dvikovos sirenos, kuri paskelbė svečių pergalę rezultatu 76:86.