Kauno „Žalgiriui“ padės dar vienas amerikietis 0

Kauno „Žalgirio“ klubas, ieškojęs pamainos traumą besigydančiam Robertui Javtokui, vakar sukirto rankomis su nauju žaidėju – 25-erių metų 213 cm ūgio amerikiečiu Jeffu Foote‘u. Sutartis su legionieriumi iš JAV galios iki sezono pabaigos.

„Kontraktas su J.Foote‘u neilgalaikis, nes pirmiausia lauksime Roberto – kol jis atsigaus po traumos ir sustiprės. Jeffas – jaunas, tvirtai sudėtas, perspektyvus sportininkas, bet mums reikės iš jo išugdyti gerą krepšininką. Kai kuriomis žaidimo stiliaus detalėmis amerikietis primena netgi Arvydą Sabonį – J.Foote‘as moka efektingai perduoti kamuolį komandos draugams, galingai žaidžia arti krepšio“, – sakė „Žalgirio“ klubo savininkas Vladimiras Romanovas.

J.Foote‘as, atstovaudamas Kornelio universitetui (JAV), pasižymėjo rezultatyviais perdavimais (vid. 4,3 per rungtynes), baudų metimų taiklumu (vid. 83,8 proc.).

2010 m. amerikietis buvo pasirašęs sutartį su Tel Avivo „Maccabi Electra“, bet netrukus persikėlė į Ispanijos 2-ojo diviziono Melilos klubą. 2011 m. grįžęs į JAV, jis atstovavo NBA dukterinės lygos „Springfield Armor“ ekipai. Jos gretose jis rinko po 14,6 taško ir atkovodavo po 9 kamuolius.

„Žalgirio“ naujokas yra treniravęsis su Portlando „Trail Blazers“ komanda, o šiemet pavasarį buvo pakviestas į Naujojo Orleano „Hornets“ klubą, kuriame žaidė ketverias rungtynes, per jas atkovojo vid. 1,5 kamuolio.

Komentarai