Prieš palikdamas Lietuvą I.Jaaberas grąžino „Žalgiriui“ visus uždirbtus pinigus 0

Kauno „Žalgirio“ komandą netikėtai palikti nusprendęs Ibrahimas Jaaberas vakar jau nepasirodė „Žalgirio“ arenoje. Nepaisant šios netekties, žalgiriečiai sužaidė puikias rungtynes ir 92:56 sutriuškino Berlyno ALBA komandą.

Nors po netikėto legionieriaus apsisprendimo Lietuvos ir užsienio žiniasklaidoje pasirodė įvairiausių gandų, kad I.Jaaberas galėjo pasitraukti ir dėl vėluojančių atlyginimų, šiuos išvedžiojimus paneigė pats krepšininkas.

I.Jaaberas susisiekė su klubo vadovybe ir suprasdamas, kad pridarė ekipai neplanuotų rūpesčių, nusprendė grąžinti klubui visus šį sezoną „Žalgiryje“ uždirbtus pinigus. Sutartį su amerikiečiu žalgiriečiai pasirašė spalio viduryje. Jo kontraktas galiojo iki šio sezono pabaigos.

„Ibrahimas buvo vienintelis žaidėjas, kuris niekada neklausdavo, ar jam sumokėtas atlyginimas. Priimdamas tokį sprendimą jis pareiškė, kad nebus jokių finansinių nesklandumų iš jo pusės. Jam pinigai nėra svarbiausias dalykas. Šis žmogus buvo išskirtinis tuo, kad jis visuomet buvo pavyzdingas, tvarkingas, ypatingą dėmesį skyrė poilsiui, niekada nevėlavo į treniruotes, visada atliko tai, ko iš jo iš jo reikalavo treneris, nekėlė jokių pretenzijų, konfliktų“, – apie I.Jaabero pasitraukimą kalbėjo „Žalgirio“ sporto direktorius Vitoldas Masalskis.

I.Jaaberas iš Kauno planuoja vykti į savo namus JAV.

Komentarai