„Žalgiris“ abipusiu sutarimu išsiskyrė su J.Landale‘u (VIDEO) 5

Vienerius metus Kauno „Žalgiryje“ praleidęs Jockas Landale‘as kitą sezoną rungtyniaus naujoje komandoje. Krepšininkui pageidaujant, Lietuvos čempionai nesudarė kliūčių J. Landale‘ui bandyti siekti įsitvirtinti stipriausioje pasaulio lygoje (NBA) ir pasiekė susitarimą dėl sutarties nutraukimo.

Australijos vyrų krepšinio rinktinės narys su „Žalgiriu“ sutartį sudarė praėjusią vasarą ir turėjo ateinančiam sezonui galiojantį kontraktą su galimybe už išpirką palikti komandą.

Po to, kai abi pusės pasiekė susitarimą, 24-erių vidurio puolėjas vaizdo įraše kreipėsi į „Žalgirio“ sirgalius bei visą organizaciją.

„Tiesiog norėjau pasakyti, kad esu labai dėkingas dėl visko, ką dėl manęs padarėte per pastaruosius metus. Žaisti Lietuvoje, tokiame istoriniame klube su legendiniu treneriu buvo neįtikėtina patirtis. Komandoje užmezgiau ilgalaikių draugysčių ir džiaugiuosi praėjusiais metais. Vertinu, ką padarė visa organizacija. Visi turi tikslų ir ambicijų, o jūs padėjote man siekti manųjų. Niekada nepamiršiu, kad suteikėte man galimybę žaisti tokiame legendiniame klube. Tapau amžinu komandos sirgaliumi, tad nuolat seksiu jus ir palaikysiu“, – atsisveikindamas kalbėjo J.Landale‘as.

Debiutiniame savo Eurolygos sezone 211 cm ūgio žalgirietis per 20 aikštėje praleidžiamų minučių vidutiniškai pelnydavo po 11 taškų, atkovodavo po 4,4 kamuolio bei atlikdavo po rezultatyvų perdavimą per rungtynes.

Atsisveikindamas universalus krepšininkas išskyrė „Žalgirio“ sirgalių palaikymą, kurį atsimins visą likusį savo gyvenimą.

„Jų energija kalba pati už save. Kiekvieną vakarą jūs kurdavote nepaprastą atmosferą. Nemanau, kad be jūsų būtume buvę tokie geri. Jūs mus stūmėte į priekį net kai turėjome siaubingą sezono pradžią. Su jūsų pagalba buvome pasirengę patekti į atkrintamąsias ir jose nustebinti nemažai žmonių. Manau, kad šios patirtys mane daug ko išmokė ir šiuos dalykus su savimi nešiosiuosi visą likusį gyvenimą“, – pasakojo J.Landale‘as.

Didžiulę pažangą padaręs ir NBA svajonės siekiantis J.Landale‘as taip pat skyrė žodžius komandos draugams bei išreiškė nusivylimą dėl anksčiau laiko pasibaigusio sezono.

„Vertinu visus savo komandos draugus – su jumis turėjau puikius metus. Visiems, net ir vyrukams išvykusiems į kitus klubus, linkiu kuo didžiausios sėkmės. Manau, kad visų laukia įdomi ateitis. Norėčiau, kad būtume galėję užbaigti sezoną, dalyvauti atkrintamosiose ir aikštėje laimėti LKL. Dar kartą noriu pasakyti ačiū. Jūs, kaip šalis, organizacija ir fanų bendruomenė – esate nerealūs. Visi likite saugūs koronaviruso metu ir tikiuosi, kad viskas bus gerai. Linkėjimai!“, – savo monologą vaizdo įraše užbaigė dabar jau buvęs žalgirietis.

Komentarai

 1. 709

  Sekmes Jock ieskant laimes NBA

 2. Linas

  Potencialo tikrai turi, Saras antram sezone Zalgiryje butu „perlauzes“, o dabar tiesiog geriau palinketi jam sekmes kazkur kitur…

 3. Vycka

  aš irgi manau, kad antrame sezone būtų pasirodęs geriau, tačiau nesitikėjau, jog pavyks paimti Lauvergne, iš kurio jau galima tikėtis labai daug

 4. ???

  Ką gi, sėkmės siekiant savo svajonės…

 5. 659

  Sekmes jock nba