Kauno „Akropolyje“ pristatyta naujojo sezono „Žalgirio“ komanda (VIDEO) 1

Penktadienį Kauno „Akropolio“ laisvalaikio erdvėje krepšinio fanams pirmą kartą oficialiai pristatyta naujos sudėties Kauno „Žalgirio“ komanda. Siekiant užtikrinti maksimalų komandos žaidėjų, trenerių štabo ir fanų saugumą, renginį komandos gerbėjai šiemet buvo pakviesti stebėti ne gyvai, o internetu.

Komandos pristatymo renginyje dalyvavo devyni jau ne pirmus metus Kauno „Žalgiryje“ žaidžiantys krepšininkai: Marius Grigonis, Lukas Lekavičius, Thomasas Walkupas, Nigelas Hayesas, Rokas Jokubaitis, Artūras Milaknis, Karolis Lukošiūnas, Paulius Jankūnas ir Martinas Gebenas. Taip pat buvo pristatyti šeši komandą papildę naujokai: Marekas Blaževičius, Steve‘as Vasturia, Tomas Dimša, Patricio Garino, Augustine‘as Rubitas ir Joffrey Lauvergne.

Komandos gerbėjai turėjo galimybę susipažinti ir su naujuoju „Žalgirio“ vyriausiuoju treneriu Martinu Schilleriu bei likusiu komandos trenerių štabu – treneriais Arne Woltmannu, Evaldu Beržininkaičiu ir Tautvydu Saboniu.

„Visada kartojame, kaip malonu yra sulaukti sirgalių palaikymo. Nors šį kartą su jais teko bendrauti virtualiai, jų skleidžiamą meilę ir šilumą mes tikrai jaučiame. Džiaugiamės ir tuo, kad turime tokių ištikimų rėmėjų kaip Kauno „Akropolis“. Partnerių užnugaris visada yra svarbus, o ypatingai šiuo metu, kai įprastas bendravimas yra šiek tiek pasikeitęs“, – teigė Kauno „Žalgirio“ kapitonas Paulius Jankūnas, pasinaudodamas proga ir pakvietęs komandos gerbėjus apsilankyti savaitgalį „Žalgirio“ arenoje vyksiančiame keturių Eurolygos komandų turnyre.

Kauno „Žalgirio“ ir Kauno „Akropolio“ draugystė tęsiasi jau vienuolika metų – tiek laiko prekybos centras teikia finansinę paramą komandai. Be to, kad prekybos centre didelio susidomėjimo sulaukiančių renginių metu kasmet sirgaliams pristatoma klubo sudėtis, čia taip pat veikia oficiali Kauno „Žalgirio“ parduotuvė.

„Pasaulinė COVID-19 pandemija šiek tiek pakoregavo renginio koncepciją, tad susipažinti su naujos sudėties „Žalgirio“ komanda jos gerbėjus kvietėme ne gyvai, o internetu – stebint tiesioginę renginio transliaciją. Tikime, kad toks renginio formatas padėjo užtikrinti visų renginio dalyvių bei Kauno „Akropolio“ lankytojų saugumą, kartu išlaikant tradiciją Kauno „Žalgirio“ komandą pristatyti prekybos centro erdvėse. Smagu kad šį sezoną ir vėl galime prisidėti prie krepšinio populiarinimo ir peržengti ribą, už kurios prasideda antras mūsų ir Kauno „Žalgirio“ partnerystės dešimtmetis. Tokiu neapibrėžtu laikotarpiu stabilios ir laiko patikrintos partnerystės tampa dar reikšmingesnės“, – sakė Kauno „Akropolio“ valdytoja Brigita Levenauskienė.

Čempionų titulą ginsiantis Kauno „Žalgiris“ „Betsafe–LKL“ sezoną pradės ir jėgas išmėgins jau rugsėjo 20 dieną – namų arenoje jie susirungs su „Šiaulių“ klubo žaidėjais.

Komentarai

  1. yes

    pagaliau