Po pertraukos pabudęs „Žalgiris“ susitvarkė su „Pieno žvaigždėmis“ (VIDEO) 6

Į „Žalgirio“ areną sugrįžę Kauno „Žalgirio“ krepšininkai „Betsafe–LKL“ čempionate iškovojo dar vieną pergalę. Šį kartą kauniečiai rezultatu 95:76 (19:22, 23:26, 30:19, 23:9) įveikė Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ ekipą.

Po septynių Martino Gebeno taškų ir Artūro Milaknio tritaškio žalgiriečiai buvo priekyje – 10:2. Augustine‘as Rubitas pelnė keturis taškus, Rokas Jokubaitis pridėjo tris, du Paulius Jankūnas, tačiau po pirmojo kėlinio teko vytis varžovus – 19:22.

Dvitaškiu antrą ketvirtį pradėjo Thomasas Walkupas, iš toli pataikė Nigelas Hayesas, o Marekas Blaževičius ir T.Walkupas pridėjo po baudos metimą – 26:30. Po keturis taškus pelnė Marius Grigonis ir M.Gebenas, bet deficitas augo – 34:45. Kėlinuką dvitaškiais užbaigė R.Jokubaitis, M.Gebenas ir M.Grigonis – 42:48.

Po pertraukos T.Walkupas įmetė baudos metimą, penkis taškus surinko N.Hayesas, o du pelnė M.Grigonis – 50:50. Į varžovų spurtą žalgiriečiai atsakė aštuoniais M.Grigonio taškais bei A.Rubito ir T.Walkupo dvitaškiais – 62:59. Tritaškį smeigė Karolis Lukošiūnas, tašką pridėjo M.Grigonis, M.Gebenas įdėjo iš viršaus, o kėlinio pabaigoje po du taškus surinko A.Rubitas ir M.Blaževičius – 72:67.

Lemiamą ketvirtį šešiais taškais pradėjo M.Blaževičius, du baudų metimus sumetė R.Jokubaitis, o M.Grigonis pataikė du tolimus metimus – 86:72. Dar keturis taškus surinko T.Walkupas, du pridėjo A.Rubitas, o M.Grigonis pataikė dar vieną tolimą metimą – 95:76.

„Žalgiris“: M.Grigonis 26 (5 atk. kam., 6 rez. perd.), M.Gebenas 15, A.Rubitas 10 (5 atk. kam.), N.Hayesas 10, T.Walkupas 10 (11 rez. perd., 8 atk. kam.), M.Blaževičius 9, R.Jokubaitis 7 (7 rez. perd.), K.Lukošiūnas 3, A.Milaknis 3, P.Jankūnas 2.

„Pieno Žvaigždės“: J.Manigat 16, K.Giedraitis 14, B.Mirkovičius 14, D.Amigo 10.