Vietiniame čempionate – dar viena „Žalgirio“ pergalė (VIDEO) 2

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai sekmadienį „Žalgirio“ arenoje į savo sąskaitą įsirašė dar vieną pergalę „Betsafe–LKL“ čempionate. Martino Schillerio vadovaujama ekipa rezultatu 85:72 (22:26, 27:11, 16:17, 20:18) įveikė Klaipėdos „Neptūno“ komandą.

Susitikimo pradžioje „Neptūnas“ šovė į priekį, o vienintelį šeimininkų metimą iš dviejų taškų zonos pataikė Marius Grigonis – 2:12. Dvitaškį pridėjo Paulius Jankūnas, Joffrey Lauvergne pasižymėjo keturiais taškais, o aštuoni M.Grigonio taškai išvedė žalgiriečius į priekį –  16:12. Kėlinuką šešiais taškais iš eilės užbaigė Augustine‘as Rubitas – 22:26.

Antrą ketvirtį dviem taškais pradėjo Martinas Gebenas, šešis iš eilės surinko Steve‘as Vasturia, o po penkis Lukas Lekavičius ir J.Lauvergne – 40:31. Po tritaškį pataikė Rokas Jokubaitis ir Karolis Lukošiūnas, R.Jokubaitis dar pridėjo baudos metimą, o kėlinio pabaigoje taikliu metimu pasižymėjo P.Jankūnas –49:37.

Po pertraukos dvitaškius realizavo J.Lauvergne, Nigelas Hayesas, L.Lekavičius ir M.Gebenas – 57:42. Dvitaškiu pasižymėjo ir S.Vasturia, N.Hayesas surinko keturis taškus, o A.Rubitas pataikė du baudų metimus – 65:54.

Lemiamo ketvirčio pradžioje po du taškus įsirašė M.Gebenas ir A.Rubitas, o K.Lukošiūnas sumetė tris baudų metimus – 72:59. Savo firminį metimą įmetė L.Lekavičius, Marekas Blaževičius tašką pelnė baudos metimu, o tris taškus surinko R.Jokubaitis – 78:67. Dvikovos pabaigoje keturis taškus pelnė M.Blaževičius, o K.Lukošiūnas smeigė dar vieną tritaškį – 85:72.

„Žalgiris“: J.Lauvergne 11 (5 atk. kam.), M.Grigonis 10, A.Rubitas 10, L.Lekavičius 9 (7 rez. perd.), K.Lukošiūnas 9, S.Vasturia 8, R.Jokubaitis 7 (6 rez. perd.), M.Gebenas 6, N.Hayesas 6, M.Blaževičius 5, P.Jankūnas 4 (9 atk. kam., 4 rez. perd.), M.Rubštavičius 0.

„Neptūnas“: D.Dorsey 14, D.Slavinskas 11, B.Griciūnas 11, N.Giga 10.