„Žalgiryje“ – teigiamas COVID-19 atvejis 7

Kauno „Žalgirio“ komanda sulaukė patvirtinimo dėl teigiamo COVID-19 ligos atvejo. Lengvus ligos simptomus pajutusiam Nigelui Hayesui pirmadienį buvo atliktas testas, kuris parodė teigiamą rezultatą.

Antradienį atliktas papildomas testas šią informaciją dar kartą patvirtino.

Likę komandos nariai, įskaitant prieš kurį laiką sirgusį Augustine‘ą Rubitą, sulaukė neigiamų testų rezultatų.

N.Hayesas nuo penktadienio, kai žalgiriečiai grįžo iš Eurolygos rungtynių Miunchene, artimo kontakto su komanda neturėjo.

Pirmadienį turėjusios įvykti „Betsafe–LKL“ rungtynės tarp Panevėžio „Lietkabelio“ ir Kauno „Žalgirio“ buvo nukeltos į antradienį.

Pagal galiojantį Eurolygos COVID-19 saugumo protokolą, patvirtintą Lietuvos atsakingų institucijų, likusiems žalgiriečiams jau sulaukus dviejų neigiamų testų rezultatų iš eilės, antradienio rungtynės su „Lietkabeliu“ įvyks.

Komentarai

 1. A.Masėnas

  Kokius testus daro žalgiriečiams ? Jei kaišioja virbalus į nosis, tai turėtumėte žinoti,kad toks testavimas nėra validuotas Lietuvoje.

 2. 💚💚💚

  Sveikatos tam nuoširdžiam žmogui… Labai norėtųsi Hayes’ą matyti “Žalgiryje” ir ateityje. Sėkmingų rungtynių komandai šįvakar.

 3. heyhey

  ne , kaisioja pro uzpakali virbalus, tai ka dabar daryt?

 4. Kas cia pasidare

  Blin nebus kam zaist tuoi Jankunas Grigonis Lukociunas tai pasiskiepija

 5. Buvo ramu

  Zalgirije dabar cia zalgirije Koronavirus suaktivejimas

 6. Darius

  Be reikalo karsciuojies, heyhey, Zalgiris tikrai turi teisininka, manau, tai tas turetu kreiptis del tu testu i atatinkamas institucijas ir gautu oficialu atsakyma, kodel krepsininkai testuojami butent tokiu metodu. Kiek galima tuos pagalius i nosi kaisioti, jei toks metodas tikrai nera validuotas Lietuvoje ?

 7. Aha

  Atrodo, kai buvo prarasta galimybe patekt i astuoneta, zaidejai prarado ir motyvacija, ir disciplina. Visa sezona taip gerai laikesi, o dabar vienas atvejis po kito… Labai truks Hayeso pries Pao, Hezonja gales daryt, ka panorejes. O taip noretusi bent uzbaigt pergale, bent kazkiek nuotaika pakeltu po visu tu nuvilianciu pralaimejimu sezono gale.