Pavasarinė naujiena – „Žalgiris“ pristato komandos gerbėjams sukurtą elektrinį paspirtuką 0

Pildant Kauno „Žalgirio“ atributikos asortimentą, nepamirštami ir laiką gryname ore mėgstantys leisti komandos sirgaliai. Būtent jiems skirta didžioji pavasario naujiena – elektrinis paspirtukas „Beaster Scooter BSZAL“. Anot gamintojų, su šiuo paspirtuku kiekviena kelionė bus saugi ir išmani.

Paspirtukas pritaikytas kelionėms mieste – juo galima išvystyti iki 25 km/val. greitį, o vienu įkrovimu nuvažiuoti 25–30 km atstumą. Po kelionės paspirtuką galima lengvai transportuoti – sulankstoma per kelias sekundes, 14 kilogramų sverianti transporto priemonė puikiai tilps į automobilį.

„Noras mąstyti ekologiškai ir taršias transporto priemones iškeisti į elektrines, t. y. noras gyventi „žaliau“ ir baltas paspirtuko dizainas sudarė puikią sinergiją, iš kurios gimė žalgirietiškas „žalia – balta“ derinys, – sako „Beaster“ ženklo atstovas Eimantas Vasaitis. – Kadangi patys esame kauniečiai, „užsikabinome“ už šios idėjos. Ir štai rezultatas – puikus miestui tinkamas elektrinis paspirtukas. Neabejojame pirkėjai įvertins šio paspirtuko privalumus – be to, kad tai yra išskirtinio dizaino, jis turi puikią amortizaciją ir važiavimo komfortą. Be to, paspirtuko vairas yra pakankamai aukštas, kad juo galėtų važinėti ir didesnio ūgio žmonės, pavyzdžiui, krepšininkai.“

Saugumą ir komfortą padeda užtikrinti kelios išskirtinės paspirtuko savybės. Pirmiausia, šis modelis iš kitų analogiškų transporto priemonių išsiskiria turimais galiniais amortizatoriais. Šie padeda važiuojant minkščiau įveikti kelio nelygumus. Ryškūs LED žibintai paspirtuko priekyje leis gerai matyti kelią tamsiu paros metu ar prastai apšviestose kelio atkarpose, o galinis žibintas garantuos gerą jūsų matomumą iš galo ir ryškiau švies stabdymo metu. Galiausiai, sklandžias keliones užtikrina pilnavidurės 25,4 cm skersmens padangos. Jos tvirtos, neslidžios, atsparioms smūgiams, pasižymi antivibracinėmis savybėmis.

Išmanioji paspirtuko pusė – ryškus LED ekranas ir išmanioji programėlė. Kiekvieną važiavimo akimirką informatyviame ekrane galėsite sekti greitį, baterijos įkrovos lygmenį, nuvažiuotą atstumą ir visus kitus realiu laiku būtinus žinoti dalykus. Išjungus paspirtuką, visą šią informaciją taip pat rasite išmaniojoje programėlėje. Programėlę įjungus kelionės pradžioje, taip pat galėsite reguliuoti žibintų intensyvumą, pasirinkti pastovaus greičio palaikymo režimą.

Elektrinius „Beaster Scooter BSZAL“ paspirtukus sirgaliai gali įsigyti visose „Žalgirisshop.lt“ fizinėse parduotuvėse, internetinėje parduotuvėje zalgirisshop.lt bei „Krinona“ parduotuvėse. Pirmųjų pirkėjų laukia dovana – įsigijus paspirtuką iki balandžio 25 d., kiekvienas dovanų gaus „Žalgirio“ marškinėlius.

Komentarai