Žalgiriečiai namuose įtikinamai įveikė Prienų ekipą (VIDEO) 2

„Betsafe–LKL“ pirmenybėse rungtynių maratoną tęsiantys Kauno „Žalgirio“ krepšininkai iškovojo dar vieną pergalę. Penktadienį „Žalgirio“ arenoje kauniečiai nugalėjo Prienų „CBet“ komandą 90:62 (25:14, 17:15, 21:23, 27:10).

Rungtynių pradžioje Martinas Gebenas ir Marius Grigonis pelnė po 4 taškus, 2 pridėjo Paulius Jankūnas, tačiau kitoje aikštės pusėje 9 taškus rinko Mindaugas Sušinskas – 10:9. Po pirmųjų 7 netaiklių „Žalgirio“ tritaškių pagaliau iš toli prisitaikė Thomasas Walkupas (13:9), Rokas Jokubaitis (20:11) ir Lukas Lekavičius (23:13), o pirmąjį kėlinį L.Lekavičius baigė pelnydamas savo 7-ąjį tašką – 25:14.

Antrąjį kėlinį atidarė P.Jankūno dvitaškis, rezultatyviais perdavimais vienas kitam apsikeitė T.Walkupas ir M.Grigonis – 34:20. Krepšį dėjimu drebino M.Gebenas, agresyvų prasiveržimą sėkmingai užbaigė Augustine‘as Rubitas, o tritaškį iš kampo smeigė R.Jokubaitis – 42:29.

Po pertraukos prieniškiai buvo priartėję iki 42:36, tačiau M.Grigonis pataikė iš toli, R.Jokubaitis rinko 6 taškus, tritaškį įmetė P.Jankūnas – 54:43. Nuo baudų metimo linijos neklydo M.Grigonis ir Steve‘as Vasturia, dar pridėjęs ir dvitaškį – 63:52.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje individualų šou surengė Lukas Lekavičius, pelnęs 9 taškus, tarp kurių buvo ir dešine ranka įmestas dvitaškis (76:58). Iš jo estafetę perėmė R.Jokubaitis ir Joffrey Lauvergne, sukūrę keletą gražių epizodų ir įtvirtinę pergalę 90:62.

„Žalgiris“: R.Jokubaitis 17 (3 per. kam.), L.Lekavičius 16, M.Grigonis 13, T.Walkupas 10 (11 atk. kam., 5 per. kam.), M.Gebenas 9 (5 atk. kam.), P.Jankūnas 7, J.Lauvergne 7, S.Vasturia 4 (3 per. kam.), A.Rubitas 4, M.Rubštavičius 1, K.Lukošiūnas 0.

„CBet“: M.Sušinskas 18 (8 atk. kam.), E.Lecomte 9, T.Digbeu 8 (2 per. kam., 2 blk.).