Žalgiriečiai namie neturėjo vargo su svečiais iš Kėdainių (VIDEO) 1

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai pasiekė dar vieną užtikrintą pergalę „Betsafe–LKL“ čempionate. Šį kartą „Žalgirio“ arenoje kauniečiai rezultatu 99:66 (30:18, 19:16, 25:13, 25:19) įveikė Kėdainių „Nevėžį-Optibet“.

Penkiais taškais iš eilės susitikimą Kaune pradėjo Lukas Lekavičius, dvitaškius įmetė Paulius Jankūnas ir Joffrey Lauvergne, o keturis taškus surinko Nigelas Hayesas — 13:5. Po dar du taškus pridėjo L.Lekavičius, J.Lauvergne ir N.Hayesas, Rokas Jokubaitis surinko šešis, Martinas Gebenas pasižymėjo dviem, o Augustine’as Rubitas pataikė iš toli — 30:18.

Šešis taškus pridėjo A.Rubitas, tritaškį smeigė Artūras Milaknis, o po dvitaškį realizavo M.Gebenas, N.Hayesas ir Steve’as Vasturia — 45:27. Marekas Blaževičius įdėjo iš viršaus, o kėlinuką taikliu dvitaškiu užbaigė N.Hayesas — 49:34.

Po pertraukos iš toli pataikė P.Jankūnas, dvitaškį įmetė J.Lauvergne, penkis iš eilės surinko N.Hayesas, o A.Rubitas pridėjo tolimą metimą — 62:39. Keturis taškus įsirašė J.Lauvergne, po tritaškį smeigė S.Vasturia ir A.Milaknis, o du baudų metimus sumetė A.Rubitas —74:47.

Tris taškus paskutinio ketvirčio pradžioje pelnė S.Vasturia, baudas sumetė M.Gebenas, o A.Milaknis vėl pataikė iš toli —82:58. Iš toli pataikė ir M.Gebenas, šešis taškus pridėjo M.Blaževičius, tritaškį pataikė K.Lukošiūnas, o Mantas Rubštavičius surinko penkis— 99:66.

„Žalgiris“: N.Hayesas 15, A.Rubitas 14 (7 atk. kam.), J.Lauvergne 10 (9 akt. kam), A.Milaknis 9, M.Gebenas 9 (5 atk. kam.), M.Blaževičius 8 (5 atk. kam.), S.Vasturia 8, L.Lekavičius 7 (6 rez. perd.), R.Jokubaitis 6 (8 rez. perd.), P.Jankūnas (5 atk. kam.), M.Rubštavičius 5, K.Lukošiūnas 3.

„Nevėžis-Optibet“: A.Hukporti 17, M.Pocevičius 13, J.Jucikas 10.