„Go3“ ir Kauno „Žalgiris“ užmezgė strateginę turinio ir bendradarbiavimo partnerystę 7

TV3 Grupės naujos kartos televizija „Go3“ tapo naujuoju Kauno „Žalgirio“ generaliniu partneriu. Abu partneriai kartu kurs ir gamins išskirtinį vaizdo turinį, įskaitant reportažus prieš ir po rungtynių, apžvalgas, realybės ir dokumentikos žanrą.

Pirmadienį spaudos konferencijoje Kauno „Žalgirio“ direktorius Paulius Motiejūnas ir TV3 Grupės generalinis direktorius Christianas Antingas pasirašė strateginį daugiametės partnerystės susitarimą, apimantį paramos ir bendro turinio kūrimo iniciatyvas.

„Go3“ kas savaitę rengs išskirtinį vaizdo turinį, apimantį transliacijas prieš ir po rungtynių, „užkulisių“ formatą, realybės ir dokumentikos laidas, skirtas ne tik užkietėjusiems krepšinio sirgaliams, bet ir pramoginį turinį mėgstantiems žiūrovams. Partneryste taip pat siekiama plėsti Kauno „Žalgirio“ sirgalių ratą Latvijoje ir Estijoje, kur „Go3“ turi didelį vartotojų skaičių.

„Didžiuojamės galėdami sudaryti šią strateginę partnerystę, nes ji sujungia didžiausius sporto ir pramogų prekės ženklus Lietuvoje. Suvieniję jėgas „Žalgiris“ ir TV3 Grupė sukurs tikrą „Krepšinio centrą“ mūsų naujos kartos televizijoje „Go3“, leisiantį sirgaliams ir žiūrovams patirti užburiančią legendinio klubo Europoje magiją“, – teigia C. Antingas

„Džiaugiamės galėdami pasveikinti TV3 Grupę ir „Go3“ kaip naują strateginį ir generalinį partnerį. Kaip to įrodymas – „Go3“ logotipas užims ypatingą vietą „Žalgirio“ marškinėlių priekyje. Radome partnerį, kuris apjungia patikrintą žiniasklaidos ir televizijos patirtį su inovacijų galia bei unikaliu kūrybiškumu. „Go3“ – tai naujos kartos televizija, kuri leis mūsų sirgaliams dar geriau pajusti komandą pradedant naująjį sezoną. Ši partnerystė suteikia daug papildomų galimybių pristatyti „Žalgirį“ įvairiausiais kampais ir ne tik per rungtynes, tai ypač svarbu jaunesnei auditorijai“, – sako „Žalgirio“ direktorius P. Motiejūnas.

„Go3“ yra tikras krepšinio centras Lietuvoje, kuriame galima tiesiogiai žiūrėti NBA, Eurolygos, LKL, FIBA turnyrus, 3×3 čempionatą. Taip pat mėgautis transliacijomis iš geriausių tarptautinių sporto lygų, tokių kaip Anglijos  futbolo „Premier“ lyga, DFB-Pokal taurė, UFC, MXGP, MotoGP, KHL, WWE, ATP tenisas ir daugelį kitų.

„Go3“ siūlo daugiau nei 3000 valandų filmų, įskaitant Holivudo kino hitus iš didžiausių studijų, tokių kaip „Disney“, „NBC“, „Warner“ ir kt. Žiūrovai gali mėgautis daugiau nei 15 tūkstančių valandų mėgstamų vietinių ir populiarių tarptautinių serialų bei išskirtinio „Go3“ originalaus turinio. Baltijos šalių žiūrovai itin vertina televizijos kanalų prieinamumą ir galimybę žiūrėti turinį po tiesioginės transliacijos su galimybe praleisti reklamas.

Komentarai

 1. ispudis

  panasu i tai,kad vei reikes moketi uz zalgirio transliacijas,o tv3 DAR IR PASIREKLAMUOS

 2. za

  LRT IR BTV TRANSLUOS

 3. Linas

  Kiek kapeikų kažin davė?

 4. Bokalas

  Kada švyturio pristatymas

 5. Hyper

  Pagaliau generalinis, šaunu !

 6. Ramas

  o tai todėl, kad tapo tv3go generaliniu nebematysime spaudos konferencijų video? tai db išeina, kad Žalgiris nebe Lietuvos komanda o TV3go…

 7. Ramas

  to ispudis, tai LRT turi licenziją eurolygos rungtynių transliacijai šiam sezonui….