Startuoja bilietų prekyba į sausio mėnesio rungtynes ir #ManoPirmas loterija 10

3840x530

Praėjusią savaitę Kauno „Žalgiris“ pradėjo prekybą bilietais į visas gruodį „Žalgirio“ arenoje vyksiančias rungtynes, o jau lapkričio 25 dieną startuos prekyba į sausio mėnesį vyksiančius Eurolygos susitikimus.

Anksčiau nei įprasta į prekybą leidžiami bilietai – reakcija į „Žalgirio“ sirgalių prašymus. Taip jų artimieji po Kalėdų eglute galės sulaukti ypatingos dovanos – emocijų „Žalgirio“ arenoje bombos: bilietų į rungtynes, nes „Žalgiris“ skatina artimiesiems šiais metais dovanoti ne daiktus, o rungtynių emocijas.

Lietuvos čempionų namuose sausio 7-ąją lauks akistata su Pirėjo „Olympiacos“, o sausio 13-ąją – su Belgrado „Crvena Zvezda“.

Gruodžio ir sausio mėnesio rungtynėse dar labiau nei įprastai bus laukiami tie, kurie rungtynėse „Žalgirio“ arenoje dar nėra buvę – jie kviečiami patirti savo emocingąjį žalgirietišką pirmąjį kartą. Visi pirmą kartą apsilankę ir įsigiję #ManoPirmas paketą dalyvaus loterijoje, kurios prizą – elektrinį paspirtuką – dovanoja „Žalgirio“ partnerė „Krinona“!

#ManoPirmas – 2018-aisiais startavusi ir didelio pasisekimo sulaukusi Lietuvos čempionų kampanija, raginanti to dar niekada nedariusius sirgalius galų gale apsilankyti „Žalgirio“ namų rungtynėse. Kartu su rungtynių bilietu perkant specialų #ManoPirmas paketą jame galima rasti „Žalgirio“ pradžiamokslį, kuris padės supažindinti su tituluočiausios Lietuvos komandos istorija, pasiekimais, krepšinio terminologija, aktyviausių sirgalių skanduotėmis ir darbais, kuriuos privalo įvykdyti kiekvienas žaliai–baltas gerbėjas. Pakete bus ir „Žalgirio“ šalikas – vienas būtiniausių atributų stebint rungtynes.

Loterijoje gali dalyvauti visi pilnamečiai pirkėjai, įsigiję #ManoPirmas paketą tinklapyje zalgiris.koobin.com 2021 m. gruodžio ir 2022 m. sausio mėnesio Eurolygos rungtynėms (vykstančioms tik 2021-12-02, 2021-12-10, 2021-12-15, 2021-12-22, 2022-01-07 ir 2022-01-13 dienomis) ir papildomai užsiregistravę registracijos formoje, kurią kiekvienas pirkėjas gaus su #ManoPirmas paketo pirkimo patvirtinimo laišku, pirkimo metu nurodytu el. paštu.

Laimėtojas burtų keliu bus traukiamas sausio 14 dieną ir apie laimėjimą sužinos pirkimo metu nurodytu el. pašto adresu.

Bilietų prekyba į rungtynes „Žalgirio“ arenoje vykdoma tik internetu, arenos kasos nebus atidaromos. Dėl grupinių (10 bilietų ir daugiau) užsakymų galima kreiptis el. paštu: bilietai@zalgiris.lt, o įmonės ir bendruomenės taip pat yra skatinamos dalyvauti „ŽalGeriausios komandos“ projekte.

Be to, į Eurolygos rungtynes kursuoja „Žalgirio ekspresas“, kuris sirgalius į „Žalgirio“ areną ir atgal veža iš devynių miestų: Vilniaus, Vievio, Elektrėnų, Žiežmarių, Alytaus, Prienų, Druskininkų, Vilkaviškio ir Marijampolės. Aistruoliai gali įsigyti tiek pavienius autobuso bilietus (kaina nuo 7,50 Eur), tiek rinkinius jau kartu su rungtynių bilietu (kaina nuo 11,50 Eur).

Kauno „Žalgiris“ taip pat informuoja, kad norint patekti į „Žalgirio“ areną, nuo 2021 m. gruodžio 28 d. vaikams nuo 12 m. bus reikalingas galimybių pasas.

Komentarai

 1. Darius

  o ka as sakiau, sita suknista kontora jau ir vaiku neileis.

 2. Vycka

  matai, Dariau, „Anksčiau nei įprasta į prekybą leidžiami bilietai – reakcija į „Žalgirio“ sirgalių prašymus.“ supranti, kad yra ir normalių sirgalių, ne vien bambeklių? o vaikus įleis, skaityti nemoki

 3. Darius

  Truputį skaityti moku, įleis vaikus iki 12 m visus, o nuo 12 m įleis tik su marmalo pasu, reiškia jau ne visus. O dėl sirgalių turiu kitą nuomonę, tie su šūdpasiais yra pradažni, bailiai, susnos, prisitaikėliai silpnapročiai išplautasmegeniai systakiaušiai.

 4. Darius

  dar pasakysiu, kad visai šitai priespaudai, šitam žmonių terorizavimui, engimui būtų padėtas taškas, jei ne skystaklyniai, kurie pagąsdinti iš pradžių snukius pakišo po kaukėm, tada puolė testuotis tam, kad įneštų savo subinę pvz į areną, o galiausiai nubėgo ir susimarmaliavo. Tokių atsirado stebėtinai daug, todėl valdžia dabar užlauš mažumoje likusius. Įves prievartinius marmalus, nes 70 % eina patys ir dar savo vaikus veda. Mėšliai. Susnos apgailėtini.

 5. laikykis

  nes tau sunku, kai aplink dauguma pradazni , kai priespauda , ir mesliai aplink smirdantys vaiksto , suskiai verziasi i arena, laikykis .

 6. Vycka

  taip, Dariau, sunku toms mažumoms, beje, mažumų pagrindinis bruožas juos labiausiai išskiriantis iš normalių – nuolat verkti ir normalius visokiais mėšliais vadinti

 7. Aš apakęs

  Dariui nedelsiant reikia psichiatrijo pagalbos. Iš kur tiek neapykantos? Tik psichiškai nesveikas žmogus gali tokį briedą varyti. Siaubas!

 8. Darius

  tu nesi normalus, susimarmaliaves genetiskai modifikuotas sutverimas. Eisi eilines dozes. Visi skystaprociai mars marmaliuotis, jums bus pratestas sudpasio galiojimas.

 9. Dariau

  Nu matai, koks tu durnius. Arba esi gėjus, arba gimdymo trauma 🤣…

 10. ne

  vakar jisai smiges buvo