Prasidėjo bilietų prekyba į vasario mėnesio rungtynes „Žalgirio“ arenoje 5

Vasario mėnesį Kauno „Žalgiris“ kvies komandos gerbėjus dažnai lankytis „Žalgirio“ arenoje – žalgiriečių laukia mažiausiai 5 rungtynės namuose. Į jas jau startavo bilietų prekyba.

Po sausio pabaigoje laukiančios penkių susitikimų svečiuose serijos kauniečiai į „Žalgirio“ areną sugrįš vasario 1 d., kai čia lankysis Tel Avivo „Maccabi“ krepšininkai, o dvigubą Eurolygos savaitę užbaigs penktadienį, vasario 4 d., įvyksiantis mačas su Kazanės „Unics“ komanda.

Vasario 6 d. „Žalgirio“ ekipos laukia „Betsafe-LKL“ rungtynės su Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ komanda.

Pastarosiomis savaitėmis žalgiriečiai negalėjo žaisti kelerių rungtynių dėl COVID-19 atvejų varžovų stovyklose, o pirmoji Eurolygos perkelta dvikova įvyks vasario 8 d. su Milano „AX Armani Exchange“ krepšininkais. Net ir pasikeitus gruodžio 22-ąją turėjusių įvykti rungtynių datai, krepšinio gerbėjų jau įsigyti bilietai galioja ir juos turintiems žiūrovams papildomų veiksmų atlikti nereikia.

Vasario mėnesio susitikimus „Žalgirio“ arenoje užbaigs dar vienas Eurolygos mūšis – vasario 24 d. įvyksiančios žalgiriečių rungtynės su Madrido „Real“ komanda.

Bilietų prekyba į rungtynes „Žalgirio“ arenoje vykdoma tik internetu, arenos kasos nebus atidaromos. Dėl grupinių (10 bilietų ir daugiau) užsakymų galima kreiptis el. paštu: bilietai@zalgiris.lt, o įmonės ir bendruomenės taip pat yra skatinamos dalyvauti „ŽalGeriausios komandos“ projekte.

Be to, į Eurolygos rungtynes kursuoja „Žalgirio ekspresas“, kuris sirgalius į „Žalgirio“ areną ir atgal veža iš devynių miestų: Vilniaus, Vievio, Elektrėnų, Žiežmarių, Alytaus, Prienų, Druskininkų, Vilkaviškio ir Marijampolės. Aistruoliai gali įsigyti tiek pavienius autobuso bilietus (kaina nuo 7,50 Eur), tiek rinkinius jau kartu su rungtynių bilietu (kaina nuo 11,50 Eur).

Į rungtynes atvyksiantys savo automobiliais gali pasinaudoti ir „Žalgirio“ arenos stovėjimo aikštelėmis, iš anksto į jas įsigiję parkavimo bilietą. Pagal „ADC parking“ sistemoje užregistruotą automobilio numerį jie bus įleidžiami tiek per Karmelitų, tiek per A.Mickevičiaus tiltą. Parkavimą į artimiausius renginius galima įsigyti „ADC parking“ svetainėje.

Viso renginio metu būtina dėvėti ne žemesnio nei FFP2 lygio respiratorius, kurie priglunda prie veido ir visiškai dengia nosį ir burną.

Komentarai

 1. Darius

  tai ileis tris kartus susimarmaliavusius, nepaisant to, tie tures sedeti su ffp2 respiratoriais, kas irodo, kad marmalai yra sudo verti, tod

 2. Darius

  pratesiu minti, tai norint pakliuti i Zalgiri reikua 3 kartus susimarmaliuoti, tada kaip kokiam kibirui gauti savo barkoda, tada nusipirkti bilieta, prie iejimo nuskenuoti ji ir savo barkoda, tada uzsideti ffp2 kauke ir jau tada galima ziureti. Kauke turi dengti burna ir nosi, tai bus idomu svilpti ir rekauti. Gero visiems sirgimo.

 3. Dariu

  daug maziau jaudina bedantis, 5men be prosvaiciu Z. losimas, o galvos sopulys kaip tureti g. pasa, antikuniu, nesiskiepijus.

 4. Darius

  as praktiskai kaip ir turiu gyvulio pasa, jei ka. Prasirgau sita besimptome sloga ir galeciau kaip ir visi gyvuliai isitaisyti sau i telefona gp, bet nenoriu. Priezastis – neleidzia savigarba.

 5. paliekam

  ta dauna ramybej , neatsakinekim jam , nekomentuokim jo parasymu ir pats isnyks , susigers i zeme kaip ekskrementas