„Žalgirio“ Garbės Klube užgimusi meilės istorija padvigubino Šmidtų šeimos sirgalių būrį (VIDEO) 0

Įsivaizduokite situaciją – mėgstamiausios Jūsų komandos palaikymas padeda atrasti gyvenimo meilę ir sukurti šeimą. Tokia mintis skamba lyg iš reklaminio teksto, tačiau „Žalgirio“ Garbės Klube susipažinusius Marių ir Viktoriją Šmidtus suvedė būtent meilė krepšiniui ir „Žalgiriui“.

Apie savo pažintį, veiklą „Žalgirio“ Garbės Klube bei, galų gale, sūnų ir dukrą, jau suprantančius, kas ir yra „Žalgiris“, Marius ir Viktorija mintimis dalinosi naujoje „Žalgiris TV“ rubrikoje #ŽalgirioGarbėsKlubas.

„Viskas prasidėjo prieš šešerius metus, kuomet įstojau į „Žalgirio“ Garbės Klubą, – apie tai, kaip susipažino su būsimu vyru kalbėjo Viktorija. – Marius jau kiek anksčiau buvo Klubo narys. Įstojusi į Klubą prisidėjau prie organizuojamų socialinių akcijų. Kadangi tuo metu neturėjau vairuotojos pažymėjimo, mums reikėjo vairuojančių žmonių. Vienas iš tokių vairuotojų buvo Marius, kurį ir užkalbinau. Apie Marių jau anksčiau buvau girdėjusi iš savo mamos, kuri buvo įstojusį į Klubą truputį anksčiau kartu su Mariumi. Daug apie jį girdėjau ir buvo įdomu sužinoti, kaip jis atrodo. Man tapus Klubo nare, pradėjome organizuoti įvairias išvykas, pradėjau jį kalbinti visur važiuoti kartu.“

Reguliariai organizuojamos „Žalgirio“ Garbės Klubo veiklos, lankymasis rungtynėse suvedė Marių ir Viktoriją. Neilgai trukus pažintis išaugo į santuoką, o santuokoje Šmidtams gimė dvi atžalos – vyresnėlis Matėjus ir jaunėlė Rusnė. Mariui ir Viktorijai greitai kilo idėja – užregistruoti į „Žalgirio“ Garbės Klubą ir abu savo vaikus, kurie tapo jauniausiais istorijoje Klubo nariais.

Atrodo, kad abiejų vaikų tapimas Klubo nariais buvo padiktuotas dar gerokai anksčiau nei jų gimimas. Jau nėštumo metu Viktorija neapleido „Žalgirio“ Garbės Klubo reikalų bei savo kaip sirgalės pareigos – lankytis „Žalgirio“ rungtynėse. Energinga moteris gyveno, atrodo, savaime suprantamu ritmu, o ir sūnaus gimimas įvyko simbolišką tikram krepšinio gerbėjui dieną, kuomet „Žalgiris“ laimėjo Eurolygos namų rungtynes.

„Kitos minties nebuvo. Kažin ar kaip nors kitaip galėjo būti, – apie faktą, jog Matėjus ir Rusnė jau yra tapę Klubo nariais kalbėjo Viktorija. – Jau nėštumo metu su sūnumi vaikščiodavau į visas „Žalgirio“ komandos rungtynes. Jaučiausi energinga, todėl nemaniau, kad turiu praleisti žalgiriečių rungtynes. Dėl to, kad esu apvali ir didelė? Tikrai ne. Sūnus gimė tą dieną, kai „Žalgiris“ žaidė su Malagos „Unicaja“. Jo gimimo laikas sutapo su akimirkomis, kuomet „Žalgiris“ įtvirtino savo pergalę.“

Padvigubėjęs „Žalgirio“ Garbės Klubo narių skaičius Šmidtų šeimoje kartu reiškia ir dviem fanais didesnį Kauno klubą palaikančių gerbėjų skaičių žalgiriečių rungtynėse. Nors Matėjus dar net neina į mokykla, o Rusnė mokosi tarti pirmuosius žodžius, abi šeimos atžalos puikiai suvokia, kas yra krepšinis bei, žinoma, „Žalgiris“.

„Vieni iš pirmųjų mūsų sūnaus Matėjaus žodžių buvo „Žalgiris“ ir „Lietuva“. Dar gerai nemokėjo kalbėti, tačiau tuos žodžius ištardavo aiškiai. Dukra, pamačiusi Lietuvos vėliavą ar krepšininkus, jau sako „Žalgiris“. Žinoma, kol kas taip, kaip jai išeina, bet mes suprantame, ką ji nori pasakyti. Neperšame savo vaikams meilės krepšiniui, bet tikimės, kad ji bus. O vienintelė komanda, kurią besąlygiškai mylės, bus „Žalgiris“, – interviu pabaigoje kalbėjo Viktorija, kuriai paprašius jaunėlė Rusnė ištarė žodį „Žalgiris“.

„Žalgirio“ Garbės Klubas jau septynerius metus vienija tuos, kuriems „Žalgiris“ yra daugiau nei komanda. Tapę Garbės Klubo nariais ištikimiausi sirgaliai ne tik prisideda prie komandos biudžeto formavimo, bet ir gauna daug privilegijų. Garbės Klubo nariai dalyvauja komandos treniruotėse, bendrauja su žaidėjais ir treneriais. Klubo nariai tiesiogiai reiškia nuomonę, balsuoja, teikia rekomendacijas ir kitais būdais svarsto Kauno „Žalgirio“ iškeltus klausimus.