„Kauno Žalgiris“ išvykoje įveikė „Džiugą“ 0

„Optibet A lygos“ antrajame rate „Kauno Žalgiris“ pradėjo demonstruoti geresnius rezultatus – svečiuose iškovota antra pergalė iš eilės. Roko Garasto treniruojama komanda 12-ojo turo akistatoje 2:1 (1:0) nugalėjo Telšių „Džiugą“.

Per pirmas 45 minutes abi ekipos daug pavojingų epizodų nesukūrė. „Džiugas“ aštresniu išpuoliu išsiskyrė tik kėlinio viduryje, kai graži kontrataka baigėsi Maksymo Pyrogovo smūgiu – nuo jo apsigynė Deividas Mikelionis.

„Džiugo“ vartų sargas Vincentas Šarkauskas apsigynė nuo poros varžovų smūgių, tačiau 23-iąją minutę buvo bejėgis. Po Karolio Šilkaičio perdavimo Mohamedui Bahlouli beliko iš arti pasiųsti kamuolį į vartus.

Netrukus po pertraukos M.Bahlouli dar kartą pagrasino telšiškių vartams, bet V.Šarkauskas buvo savo vietoje. 55-ąją minutę „Džiugui“ pavyko atstatyti pusiausvyrą – baudos smūgį puikiai išpildęs Periclesas džiaugėsi pirmuoju įvarčiu šiemet.

Tiesa, „Džiugas“ greitai vėl atsidūrė atsiliekančiojo vaidmenyje. Po grubios dviejų džiugiečių klaidos Michaelas Thuique surado M.Bahlouli, kuris 59-ąją minutę savo šansu pasinaudojo, pelnydamas ketvirtą sezono įvartį.

„Kauno Žalgiris“ galėjo pasižymėjo ir trečią kartą – K.Šilkaitis pavojingai smūgiavo galva, arti vartų kamuolį nukreipė ir Divine‘as Naah. Telšių ekipa atkarpomis buvo prispaudusi varžovus, kėlė kelis kampinius, tačiau išlyginamojo įvarčio nepelnė.

Kauno ekipa su 15 taškų sugrįžo į 5-ąją vietą, „Džiugas“ su 8 taškais rikiuojasi devintas.