„TOPsport“ tapo „Kauno Žalgirio“ generaliniu partneriu 6

Trečiąją vietą praėjusiame Lietuvos futbolo A lygos sezone užėmęs „Kauno Žalgirio“ klubas gegužės 14 dienos rungtynes su šalies vicečempione Marijampolės „Sūduva“ pasitiks atsinaujinęs – ant marškinėlių puikuosis pirmaujančios lietuviškos azartinių lošimų bendrovės „TOPsport“ logotipas.

Kaune įsikūrusi azartinių lošimų bendrovė „TOPsport“ tapo generaliniu „Kauno Žalgirio“ futbolo klubo partneriu ir pasirašė ilgalaikę trejų metų sutartį.

„Sugrįžti ir prisidėti prie gimtojo miesto komandos visada yra geras jausmas. Nors sezono pradžia nesiklosto taip, kaip norėtųsi, mes tikimės, kad po mūsų prisijungimo UEFA Europos Konferencijų lygoje pavyks nustebinti futbolo sirgalius, o antroji sezono pusė bus kur kas sėkmingesnė“, – kalbėjo „TOPsport“ vadovas Gintaras Staniulis.

Naujojo generalinio partnerio prisijungimu džiaugėsi ir „Kauno Žalgirio“ futbolo klubo direktorius Eimantas Pūras.

„Labai smagu, kad sportą ir jo verslo pusę puikiai išmananti „TOPsport“ bendrovė patikėjo ilgalaike mūsų klubo vizija, teigiamai įvertinusi mūsų įdirbį ir perspektyvas prisijungė prie reprezentacinės miesto, kuriame pati pradėjo veiklą, komandos. Lietuvos futbole tokie sandoriai nėra dažni, todėl tikime, kad ši ilgalaikė partnerystė padės abiem pusėms lyderiauti savo srityse“, – sakė E.Pūras.

TOPsport yra pirmoji ir moderniausia lažybų bendrovė Lietuvoje, siūlanti nuotolinius azartinius lošimus ir valdanti 58 lažybų punktus bei automatų salonus šalyje. TOPsport lapkričio mėnesį minės pirmojo lažybų punkto Lietuvoje atidarymo 20-metį.

Prieš 13-ojo Lietuvos futbolo A lygos turo rungtynes „Kauno Žalgiris“ žengia penktoje pozicijoje, o jau liepos mėnesį dalyvaus UEFA Europos Konferencijų lygos atrankoje.

 

Komentarai

 1. Aiškiaregis

  Gaila, kad Kauno Žalgiris pasirinko tokį rėmėją. Niekados nežaidžiu, bet mano nuogastavimai apie tokis bendroves pasitvirtino. .. Ar skaitėte 15 min.lt šiandienos straipsnį apie anuliuotus jau laimėtus lošimus topsport žaidimuose?? Ar tik ne iš šitų anuliuotų laimėjimų bus remiamas K.Žalgiris? Gėda. Kodėl niekados neanuliuoja pralaimėjimų žaidusiems? K.Žalgiris turi atsisakyti tokio rėmėjo ir jo pinigų.

 2. Jo

  Komandos foto idekite jau puse rungtinių sužaista jų nera

 3. Vytas

  Bet tai sitie lyg ir VZ remia? Tai kaip cia taip?

 4. Siaip tai

  Nuo 2021 metų sezono pabaigos Vilniaus Žalgirio neberemia tas TOPsportas, o Betsafe…

 5. Aiskiaregiui

  Gal tu galvoji kad tu remeju yra simtai prie Zakgirio duru, kad joe “pasirinko ne ta remeja “ ?? 8 metus zaide be generalinio remejo, todrl dziaugiai kad kazkas sutiko paremti !!

 6. Žiūrėkit,

  Kai Vilniaus Žalgirį rėmė TOPsport, tai nebuvo kažkokių didesnių nesklandumų, todėl nemanau, kad ir dabar gali būti kažkas blogo su tuo rėmėju.