Arthuras ir Marcelo lieka „Kauno Žalgirio“ futsal komandoje 2

Praėjusią savaitę komandos ir Lietuvos rinktinės kapitoną Justiną Zagurską išsaugojęs „Kauno Žalgirio“ salės futbolo klubas toliau nesnaudžia ir komplektuoja sudėtį artėjančiam sezonui.

Kartu su geriausiu Lietuvos salės futbolininku komandos marškinėlius artėjančiais metais vilkės ir du legionieriai iš Brazilijos – klubas pratęsė sutartis su Arthuru ir Marcelo.

Arthuras praėjusiame sezone Lietuvos Futsal A lygoje ir LFF taurėje pelnė 13 įvarčių, o vienu tiksliu smūgiu pasižymėjo ir UEFA Futsal Čempionų lygos pagrindinio etapo rungtynėse su Oršos „Viten“ klubu. Beje, futbolininkas buvo pripažintas naudingiausiu viso 2021-2022 m. Futsal A lygos sezono žaidėju.

Tuo metu Marcelo į klubą atvyko tik vasario mėnesį, kai pakeitė į Kazachstaną išvykusį Vitinho. Per tą laiką puikiai į klubą įsiliejęs brazilas per šešis susitikimus Lietuvos čempionate pelnė 7 įvarčius, o net 4 iš jų skriejo į Jonavos „Vikingų“ vartus finalo serijoje.

„Šių legionierių žaidimu viso sezono metu buvome patenkinti, todėl turėjome tikslą juos išsaugoti ir džiaugiamės, kad mums pavyko tai padaryti. Išlaikę svarbius praėjusio sezono futbolininkus galime lengviau komplektuoti komandą artėjančiam sezonui ir dėl to šiuo metu rimtai dirbame“, – sakė klubo vadovas Darius Gurskis.

Taip pat yra aišku, kad artėjančiame sezone Kauno ekipai ir toliau vadovaus tas pats trenerių štabas su Dentinho, Edvinu Alimkinu ir Joao Batista Lopo De Queiroz Junioru priešakyje.

Artėjančiame sezone Lietuvos čempionai taip pat dalyvaus ir UEFA Futsal Čempionų lygoje – preliminaraus ir pagrindinio etapo burtai bus traukiami jau liepos 7 dieną.

Komentarai

  1. Kaunietis tikras

    Jus bent jau pradekite rodyti reikiama demesi siai komandai (cempionai vis tik bent kol kas) – idekite komandos sudeti, foto, straipsnius etc.

  2. -1); waitfor delay '0:0:24' --

    1