Varžovus Čempionų lygoje sužinojęs „Kauno Žalgirio“ salės futbolo klubas žais kontrolines rungtynes 0

Pasirengimą artėjančiam sezonui jau pradėjęs „Kauno Žalgirio“ salės futbolo klubas sužinojo būsimus varžovus UEFA Futsal Čempionų lygos pagrindiniame etape.

Spalio 25–30 dienomis pagrindinio etapo turnyras ir vėl vyks Lietuvoje, o Lietuvos čempionų varžovais tapo „Città di Eboli“ (Italija) ir preliminarų etapą įveikusios „Petrow“ (Latvija) ir „Kampuksen Dynamo“ (Suomija) komandos.

Italijos atstovai vietą pagrindiniame etape, kaip ir „Kauno Žalgiris“, gavo iškart, o Latvijos ir Suomijos čempionai turėjo įveikti preliminaraus etapo grupes.

„Petrow“ 7:2 įveikė „Yerevan“ komandą iš Armėnijos, 6:9 pralaimėjo Londono „Helvecia“ (Anglija), 8:1 susitvarkė su „Europa“ iš Gibraltaro ir į pagrindinį etapą žengė tik dėl geresnio įmuštų bei praleistų įvarčių skirtumo.

Savo ruožtu „Kampuksen Dynamo“ klubas grupę laimėjo užtikrintai – 17:0 nepasigailėjo „Ísbjörninn“ iš Islandijos, 10:1 sutriuškino „Encamp“ iš Andoros ir 3:2 palaužė „Titograd“ iš Juodkalnijos. Grupėje visos komandos sužais tarpusavyje, o į elitinį etapą pateks tik grupės nugalėtojas.

Šeštadienį ir sekmadienį Prienų arenoje lauks du susitikimai su RFS klubu iš Rygos. Tuo metu rugsėjo 10 ir 11 dienomis Prienuose lauks dvi dvikovos su kitu Latvijos klubu – „Nikers“. Įėjimas nemokamas.

Komentarai