Pirmieji „Kauno Žalgirio“ varžovai UEFA Futsal Čempionų lygoje – kaimynai iš Latvijos 0

Spalio 26-29 dienomis Prienų arenoje vyks UEFA Futsal Čempionų lygos pagrindinio etapo turnyras, kuriame šalies čempionas „Kauno Žalgiris“ susitiks su pajėgiausiomis Italijos, Suomijos ir Latvijos komandomis.

Būtent su kaimyninės šalies atstovais „Kauno Žalgiris“ spalio 26 dieną žais pirmąsias rungtynes ir sieks pakartoti savo sėkmę „Petrow“ ekipą. 

Latvijos čempionai „Kauno Žalgiriui“ jau yra gerai pažįstami – su „Petrow“ salės futbolo klubu buvo varžomasi Baltijos salės futbolo lygoje. Prieš trejus metus vykusioje dvikovoje pergalę rezultatu 7:4 iškovojo kauniečiai.

„Iš visų trijų šios savaitės varžovų „Petrow“ komanda mums geriausiai žinoma. Gerai žinome pagrindinius šios komandos žaidėjus, kurie atstovauja Latvijos rinktinei. Komandos treneris Artūras Šketovas ilgus metus stovėjęs prie Latvijos rinktinės vairo irgi mums gerai žinomas. Prieš pat Čempionų lygą jie pasipildė dar keliais legionieriais iš Ukrainos ir Brazilijos. Matėme visas jų rungtynes Latvijos Futsal čempionate, taip pat stebėjome „Petrow“ žaidimą pirmajame UEFA Futsal čempionų lygos etape. Tai komanda žaidžianti energingą, drąsų, atvirą salės futbolą. Greitai bėganti į kontratakas, pavojinga prie standartinių situacijų ir atakuodama su skraidančiu vartininku. Prieš juos žaidžiant po savo atakų privalėsime greičiau parbėgti į savo aikštės pusę, nes bėgti į greitą puolimą jiems labai patinka. Iš savo žaidėjų reikalausime kokybiškų sprendimų ir koncentracijos visų rungtynių metu“, – Žalgiris.lt pasakojo komandos trenerio asistentas Edvinas Alimkinas.

Savo žaidėjų branduolį išlaikiusi „Petrow“ komanda kol kas užtikrintai žygiuoja Latvijos salės futbolo čempionate – pasiektos trys pergalės, kartą sužaista lygiosiomis, o komandos įmuštų ir praleistų įvarčių skirtumas yra net +22.

Arthuro Shketovo treniruojamą ekipą į priekį šiame sezone veda Dimitrijus Kuzminas ir Artūrs Strazdiņš, kurie yra pelnę po penkis įvarčius. Keturis yra pelnęs Artjoms Kozlovskis.

Komanda daugiausiai remiasi vietiniais futbolininkais, o didžioji dalis jų yra nacionalinės Latvijos salės futbolo rinktinės nariai.

Su Italijos ir Suomijos komandomis Žalgiris.lt komandos gerbėjus supažindins jau netrukus!

Bilietus platina bilietai.lt!

Komentarai