„Kauno Žalgiris“ su Vilniaus „Žalgiriu“ sužaidė lygiai 0

Praėjusio „Optibet A lygos“ sezono čempionų ir vicečempionų dvikova trečiojo turo rungtynėse baigėsi lygiosiomis. Marijampolėje Roko Garasto auklėtiniai rezultatu 1:1 (0:1) sužaidė su Vilniaus „Žalgiriu“.

8-ąją minutę pirmą kartą rungtynėse padirbėti teko Deividui Mikelioniui. Varžovai uždirbo baudos smūgį, o pavojingai lėkusį kamuolį sėkmingai atrėmė „Kauno Žalgirio“ vartų sargas.

23-ąją susitikimo minutę D.Mikelioniui vis tik teko traukti kamuolį iš savo vartų tinklo. Po standartinės situacijos prie baudos aikštelės linijos atšokusį kamuolį galingu smūgiu po skersiniu pasiuntė Nassimas Hnidas.

Sužaidus dar kelias minutes, dar vieną galingą smūgį atliko vilniečių atstovas Ovidijus Verbickas, bet D.Mikelionis vėl puikiai reagavo.

Prabėgus pusvalandžiui pirmą gerą progą susikūrė ir kauniečiai. Po aštraus Artūro Dolžnikovo perdavimo į vartus pavojingai smūgiavo Xabi Auzmendi, tačiau vartininkas sureagavo.

Kėlinio pabaigoje gerokai aktyvesni buvo R.Garasto auklėtiniai, kurie į varžovų baudos aikštelę kėlė vieną kamuolį po kito. Tiesa, pasižymėti nepavyko.

Iškart po pertraukos pavojingą smūgį galva atliko sostinės ekipos žaidėjas, o varžovams tolimu smūgiu šalia virpsto atsakė Florianas Davidas.

Rungtynėse sužaidus valandą, po gero perdavimo iš krašto dar vieną pavojingą smūgį galva atliko X.Auzmendi, virš vartų smūgiavo Srdjanas Spiridonovičius.

70-ąją dvikovos minutę „Kauno Žalgiriui“ galiausiai pavyko išlyginti rezultatą. Po standartinės situacijos puikų įvartį galva pelnė Edvinas Girdvainis – 1:1.

Iškart po to abi komandos vėl apsikeitė pavojingais epizodais. Po kampinio dukart galva smūgiavo Jasonas Noslinas, o varžovai surezgė kontrataką.

Dvikovos pabaigoje aktyvesni buvo kauniečiai, tačiau galiausiai komandos pasidalino po tašką – 1:1.