Pirmavęs „Kauno Žalgiris“ pralaimėjo Panevėžyje 3

www.alyga.lt

„Optibet A lygos“  4-ojo turo akistatoje „Kauno Žalgirio“ futbolininkai pirmavo, tačiau galiausiai rezultatu 1:2 (1:0) nusileido pergalingai žygiuojančiam „Panevėžio“ klubui.

Rungtynės nuo pirmųjų minučių prasidėjo aktyviai – 6-ąją minutę „Kauno Žalgiris“ klydo gynyboje ir gerą progą pelnyti įvartį turėjo panevėžiečių saugas Wandersonas Melo, tačiau smūgis skriejo šalia virpsto.

Žaliai balti taip pat susikūrė pavojingų progų – 12-ąją minutę smūgį link vartų atliko Artūras Dolžnikovas, bet į vartų plotą nepataikė, o praėjus kelioms minutėms Grato Sirgėdo tolimas smūgis skriejo virš „Panevėžio“ vartų.

Po Martyno Dapkaus grubios klaidos gynyboje pavojingai atakavo saugas Jeffrey Sarpongas, bet kamuolys vartų tinkle neatsidūrė.

45-ąją minutę greito išpuolio metu ispanas Xabi Auzmendi taikliai smūgiavo pažeme ir išvedė kauniečius į priekį.

57-ąją minutę „Kauno Žalgirio“ gynėjas M. Dapkus baudos aikštelėje sužaidė ranka, o teisėjo paskirtą baudinį realizavo Jovanas Čadženovičius.

81-ąją minutę Brahimas Konate smūgiavo virš vartų ir žaliai baltų į priekį išvesti nepavyko. Galiausiai 87-ąją minutę po puikaus Sebastiano Rincono perdavimo Ariagneris Smithas įmušė įvartį ir išvedė panevėžiečius į priekį

Rungtynių pabaigoje „Kauno Žalgiris“ turėjo puikią galimybę išlyginti rezultatą, tačiau „Panevėžio“ vartininkas Vytautas Černiauskas atrėmė smūgį galvą.

Po pergalės prieš žaliai baltus „Panevėžys“ ir toliau išlieka lentelės viršūnėje su 12 taškų. „Kauno Žalgiris“ savo kraityje turi 5 taškus.

Komentarai

  1. Ignas

    Nekažkas….per 4turus prarasti 7 taškai!!!

  2. Šančiai

    Nuviliantis žaidimas. Kamuolio trynimas, beprasmiai atmetinėjimai. Teisėjų gildija beveik atvirai demonstruoja, kad nemėgsta kauno Žalgirio- juk gavo tokį dvasinį smūgį su tuo , įmuštu, bet neįskaitytu įvarčiu. Gal vistik reikia baigti tas komedijas su futbolu ir užsiimti krepšiniu, o tai kai daug nori – paparastai šnipštas išeina. O gal čia tokia Motiejūno vizija ir būdas pinigus įveiklinti?? Kažkas blogai šitoje Motiejūno ,,karalystėje“…

  3. Kaunietis tikras

    Vat ka reiskia tas italas treneris – su 1,5 karto mazesnes vertes zaidejais (pagal transfermarkt.com) atkale anukeli… Bet anukelis juk pas mus nelieciamas – pernai vicecempionu tapo 😆😆😆