„Kauno Žalgiris“ antrame kėlinyje susitvarkė su Telšių „Džiugu“ 0

www.alyga.lt

6-ajame „Optibet A lygos“ ture rungtynių favoritais laikytas „Kauno Žalgiris“ palaužė Telšių „Džiugą“. Pirmąsias namų rungtynes šį sezoną Prezidento Valdo Adamkaus VDU Sporto centro stadione žaidęs „Kauno Žalgiris“ rezultatu 3:1 (0:1) nugalėjo Telšių „Džiugą“.

Rungtynėse su Alytaus „Dainavos“ ekipa ant atsarginių žaidėjų suolo likęs kauniečių vartininkas Deivydas Mikelionis jau pirmosiomis rungtynių minutėmis turėjo gelbėti komandą po tolimo Nuno Pereiros smūgio, o kitas portugalo šūvis skriejo virš vartų.

17-ąją susitikimo minutę standartinės padėties metu Aldairas Ferreira atliko aštrų perdavimą į baudos aikštelę, niekas kamuolio nepalietė, o D. Mikelionis jo pirmuoju bandymu nesugavo, tiesa, pirmasis prie žaidimo įrankio suskubo Airesas Sousa bei išvedė „Džiugo“ komandą į priekį.

Likęs kėlinio laikas tiksėjo pagal telšiškių scenarijų – kaip ir buvo galima tikėtis, kamuolį kiek ilgiau kontroliavo žalgiriečiai, tačiau nepaisant Rosario Latouchento ir Srdžano Spiridonovičiaus tolimų smūgių į vartų plotą, daugiau pavojingų momentų kauniečiai prie „Džiugo“ vartų nesukūrė.

55-ąją minutę Gratas Sirgėdas atliko puikų reidą, suklaidino kelis varžovus ir pasiuntė kamuolį į tolimąjį apatinį vartų kampą bei išlygino rungtynių rezultatą – 1:1.

Antrajame kėlinyje iniciatyvą perėmę kauniečiai po G. Sirgėdo dublio išsiveržė į priekį. R. Latouchentas atliko aštrų perdavimą iš kairiojo krašto, pristatė kamuolį Lietuvos rinktinės saugui, o pastarasis pasiuntė jį į tolimąjį viršutinį vartų kampą.

Antroje antro kėlinio pusėje dar keletą puikių progų rezultatą padvigubinti turėjo „Kauno Žalgiris“, tačiau puikiai žaidė svečių vartininkas. Visgi tašką rungtynėse padėjo puikaus perdavimo iš aikštės gilumos sulaukęs jau ne vienerius metus Lietuvoje rungtyniaujantis Xabi Auzmendi.

Pačioje rungtynių pabaigoje arbitras Donatas Šimėnas iš kišenės buvo priverstas išsitraukti ir raudonos spalvos kortelę. Už susistumdymą prie šoninės linijos buvo nubaustas „Žalgirio“ puolėjas S. Spiridonovičius ir Telšių komandos futbolininkas Braima Cande.

Trimis taškais sąskaitą papildęs „Kauno Žalgiris“ pagal juos susilygino su kita Kauno komanda „Hegelmann“. Tuo metu „Džiugas“ lieka su keturiais taškais, septintoje turnyro lentelės vietoje.

Komentarai