Vilniaus „Žalgirį“ sutriuškinęs „Kauno Žalgiris“ – LFF taurės ketvirtfinalyje 2

Mariaus Stankevičiaus treniruojamas „Kauno Žalgirio“ futbolo klubas įspūdingu stiliumi žengė į LFF taurės ketvirtfinalį. Žalgiriečiai aštuntfinalyje Dariaus ir Girėno stadione rezultatu 3:0 (1:0) įveikė praėjusių metų taurės laimėtoją Vilniaus „Žalgirį“.

Nuo pat rungtynių pradžios solidžiai dvikovoje atrodę kauniečiai į priekį išsiveržė pirmojo kėlinio pabaigoje, kai 37-ąją minutę pasižymėjo aikštėje po keitimo pasirodęs prancūzas Rosario Latouchent’as. 

Antrame kėlinyje M.Stankevičiaus komanda turėjo ne vieną galimybę išeiti į kontratakas, o viena jų 58-ąją susitikimo minutę baigėsi puikiu Xabi Auzmendi įvarčiu – 2:0.

„Kauno Žalgiris“ pavojingų progų turėjo ir daugiau, o tašką rungtynėse padėjo patys vilniečiai. Bandydamas išmušti kamuolį nuo vartų, varžovų vartų sargas pataikė jį į savo komandos draugą ir kamuolys įskriejo į vartus – 3:0.

Tai buvo pirmoji „Kauno Žalgirio“ pergalė prieš Vilniaus „Žalgirį“ taurės turnyruose.

Artimiausias rungtynes žalgiriečiai gegužės 28 dieną Dariaus ir Girėno stadione žais su Gargždų „Banga“. Bilietus iš anksto įsigyti galima paspaudus čia.

Komentarai

  1. Vytis

    Žiauriai geras game’as👍

  2. Sigis

    Vilnius atsiskaite uz finala,buvo skolingi