„Kauno Žalgiris“ ir „Banga“ pasidalino po tašką 4

www.alyga.lt

Priešpaskutinės 15-ojo „Optibet A lygos“ turo rungtynės sužaistos Dariaus ir Girėno stadione, kur „Kauno Žalgiris“ namų tvirtovėje priėmė Gargždų „Bangą“. Susitikime abi komandos apsikeitė raudonomis kortelėmis, o tiek kauniečiai, tiek gargždiškiai pasidalino po tašką – mačas baigėsi rezultatu 0:0 (0:0).

11-ąją minutę dešiniuoju kraštu prasiveržė bei smūgį vartų link atliko Rosario Latouchent, tačiau šūvis tikslo nepasiekė.

Sužaidus kiek daugiau nei pusvalandį iš toli smūgiavo Brahimas Konate, bet kamuolys skriejo šalia vartų, kiek vėliau Antonio Fase bandymą pasižymėti sustabdė Mantas Bertašius.

Antrasis kėlinys prasidėjo pavojingu R. Latouchent perdavimu link Xabiero Auzmendi, tačiau ispanas kamuolio nepasiekė, sekančiame epizode gargždiškiai atsakė netaikliu smūgiu.

58-ąją minutę iš nepatogios situacijos besisukdamas smūgiavo A. Fase, kamuolys vėl skriejo virš vartų.

72-oji minutė galėjo būti sėkminga Mariaus Stankevičiaus ekipai, visgi, tolimo perdavimo laukęs Florianas Davidas kamuolio nepasiekė. Po poros minučių pavojingai iš nugaros prasižengęs Karolis Žebrauskas prieš save išvydo raudoną kortelę.

Sekančiame epizode smūgį iš toli atliko X. Auzmendi, bet šūvis įvarčiu nevirto. Netrukus ispanas turėjo dar vieną progą, bet kamuolys ir vėl prašvilpė šalia vartų konstrukcijos.

Po sužaistų 15 „Optibet A lygos“ rungtynių „Kauno Žalgiris“ su 22 taškais išlieka ketvirtas, o Gargždų „Bangos“ futbolininkai savo kraityje turi 14 taškų bei žengia aštunti.

Komentarai

 1. Trojus

  Apgailėtinas žaidimas. treneris naujas, o nieko naujo- kamuolio trynimas, lėtos ,,atakos“, klaidos gynyboje…

 2. Ha

  Kada bus naujokų vietu ligonių

 3. Jurka

  Kam Žalgirio organizacijai reikalinga šita gėda???

 4. Būtina

  Kreipiausi į Tapiną, kad patikrintų kaip funkciuonuoja Pauliaus Motiejūno UAB-ų sistema. Jų, kaip skelbė žiniasklaida, yra apie 10. Kaip galbūt ,,perpumpuojamos“ lėšos. Kaip pristeigiama krepšinio sąskaita visokių lauko ir salės futbolo , kitų ,,sporto“ šakų komandų ir komandėlių, kad geriems vyrams atitektų geros kėdės už ,,vadovavimą“. Kol nebus viskas viešai paskelbta, kol nebus atliktas auditas – daugiau jokia forma Žalgirio neremsiu. Aš noriu remti tik krepšinio komandą.