„Kauno Žalgirio“ futbolininkų laukia kontrolinės rungtynės su Lenkijos čempionais 2

Svarbią pergalę Lietuvos čempionate praėjusį penktadienį iškovoję „Kauno Žalgirio“ futbolininkai artimiausias oficialias rungtynes žais tik liepos 20 dieną, tačiau pertrauką išnaudos prasmingai – savaitgalį laukia kontrolinės rungtynės su Lenkijos čempionais.

Liepos 13 dieną „Kauno Žalgirio“ futbolininkai Balstogėje sužais kontrolines rungtynes su šalies čempionais pirmą kartą tapusiu „Jagiellonia“ klubu.

„Jagiellonia“ klubas per savo egzistavimo laikotarpį komandoje yra turėjęs ne vieną lietuvį, tarp kurių ir naujausias žalgirietis Fedoras Černychas.

„Jagiellonia“ šiuo metu ruošiasi ne tik liepos 19 dieną startuosiančiam Lenkijos čempionatui ar Lenkijos Supertaurės finalui, bet ir UEFA Čempionų lygos atrankos antrojo etapo kovoms. Beje, ten jų varžovu gali tapti ir Lietuvos čempionas „Panevėžys“.

Rungtynės vyks daugiau nei 20 tūkstančių sirgalių talpinančiame Balstogės miesto stadione ir prasidės 16:00 val. Lietuvos laiku. Tiesioginė rungtynių transliacija numatyta „Jagiellonia“ klubo Youtube kanale,

Komentarai

  1. Jo

    Gal bus naujokų

  2. As

    Geriau jau traumas islaizyti reikia o ne draugiškas žaisti viel prasidės a ir viel bus puse traumuotų ⚽