„Kauno Žalgiris“ – tas pats tikslas, panašus biudžetas, bet kitas pavadinimas ir pajėgesnė sudėtis (VIDEO) 0

alyga.lt inf.

Tas pats tikslas, panašus biudžetas, bet kitas pavadinimas ir pajėgesnė sudėtis. Taip 2016-ųjų metų sezoną pasitiko pernai Lietuvoje penktas likęs ir žiemą „Kauno Žalgiriu“ tapęs „Spyris“.

„Pavadinimas įpareigoja žaisti kokybišką, gražų futbolą ir kuo geriau pasirodyti šiame sezone, – tvirtina vyriausiasis „Kauno Žalgirio“ treneris Laimis Bičkauskas. – Tikimės, kad sunkiai, bet pasieksime praėjusių metų rezultatą.“

Šiemet „Kauno Žalgiryje“ neliko praėjusio sezono vedlio iš Baltarusijos Dmitrijaus Rekišo. Tačiau prie ekipos prisijungė geriausias 2013 metų Lietuvos futbolininkas Mindaugas Kalonas, šalies čempionu spėjęs tapti Mantas Fridrikas, gynėjas Ernestas Pilypas ir saugas iš Rusijos Leonidas Mušnikovas.

M.Fridrikas džiaugėsi klubo vizija – auginti kauniečius. 27 metų gynėjas viliasi, kad šiemet „Kauno Žalgiris“ su kiekvienu varžovu kovos tik dėl pergalės.

Pasak M.Kalono, jis pateko į mažai pažįstamą, bet draugišką ir linksmą kolektyvą: „Tikiuosi atgauti savo fizinę formą. To nepavyksta padaryti pusantrų metų. Viliuosi, kad šįkart viskas bus kitaip – padėsiu „Kauno Žalgiriui“ ir sugrįšiu į Lietuvos rinktinę.“

Šiemet „Kauno Žalgirio“ gretose rezultatyviausias Rokas Krušnauskas. Puolėjas yra pelnęs tris įvarčius. Šiame sezone jis rungtyniauja greta 36 metų Andriaus Veličkos. Tuo tarpu gynybą ir toliau cementuoja kitas patyręs žaidėjas – 37 metų Ignas Dedura.

„Nesivaikau jokių rekordų. Galiu neįmušti nė vieno įvarčio. Svarbu, kad komandai sektųsi, įvarčius pelnytų jaunimas“, – kuklinosi A.Velička.