„Kauno Žalgirio“ futbolininkų laukia dvigubas „Sūduvos“ testas 2

„Kauno Žalgirio“ futbolo komanda nuo gegužės mėnesio A lygos čempionate pasiekia teigiamus rezultatus. Per pastarąsias šešerias rungtynes kauniečiai patyrė vos vieną pralaimėjimą. Ypač pagerėjo komandos gynyba – per tą laiką praleisti tik du įvarčiai.

Trečiadienį Jonavoje Mindaugo Čepo auklėtiniai 2:0 privertė pasiduoti vietos „Jonavą“. „Kauno Žalgiris“ jonaviečius šį sezoną įveikė jau trečią kartą ir per tarpusavio rungtynes neleido jiems įmušti nė vieno įvarčio. Pirmajame ir antrajame rate kauniečiai jonaviečius įveikė minimalia persvara 1:0.

Po pergalės prieš „Jonavą“ Žalgiris.lt pakalbino „Kauno Žalgirio“ vyriausiąjį trenerį M.Čepą.

– „Kauno Žalgiris“ svečiuose nugalėjo „Jonavos“ futbolininkus, nors daugiau nei  kėlinį žaidė be iš aikštės pašalinto Ernesto Mickevičiaus. Yra už ką pagirti komandą?
– Tikrai yra už ką. Rimtai rengėmės kovai, žinojome, kur važiuojame. Abi komandos demonstravo kokybišką futbolą. Greitas pirmas įvartis pakoregavo mačo eigą. Įmušę įvartį, labiau rūpinomės savo vartų saugumu, stengėmės kompaktiškai gintis ir kontratakuoti. Mūsų pasirinkta taktika pasiteisino. Esu patenkintas vyrų atsidavimu ir aistra. Po rungtynių žaidėjams padėkojau už kokybiškai atliktą darbą.

–  „Jonavos“ ekipą jūsų auklėtiniai šį sezoną įveikė visus tris kartus. Per dvikovas su jonaviečiais komanda surinko tiek pat taškų (9), kiek per rungtynes su visais likusiais varžovais. Kuo „Kauno Žalgiriui“ paranki „Jonava“?
– Žaisdami su jonaviečiais tiek taškų surinkome ne dėl parankumo. Mes kruopščiai ruošiamės rungtynėms su visais varžovais. Nemanau, kad „Jonavą“ reikėtų kažkaip išskirti.

– „Kauno Žalgiris“ čempionatą pradėjo prastokai – per pirmąsias 10 rungtynių pelnė tik 6 taškus. Tačiau nuo gegužės mėnesio kauniečių rezultatai ženkliai pagerėjo – per šešerias rungtynes surinkta 10 taškų. Kuo tai paaiškintumėte?
– Komanda nesusiformuoja per vieną dieną. Reikia laiko susižaidimui, tarpusavio supratimui. Prieš sezoną į komandą atėjo naujas treneris, daug naujų futbolininkų. Mes turime savo viziją, tikslus, žiūrime į priekį ir judame tinkama linkme. Dirbame kryptingai, todėl gerėja ir rezultatai. Stengiamės, kad mūsų gretose būtų kuo daugiau lietuvių.

– Per pastaruosius šešis turus komanda praleido tik du įvarčius. Ką labiausiai už tai reikėtų pagirti?
– Mūsų pagrindinis gynėjas yra puolėjai (juokiasi). Kalbant rimtai, tai yra visos komandos nuopelnas. Norime žaisti „pirmu numeriu“, bet nelabai galime to daryti, todėl daug dėmesio skiriame gynybai ir stengiamės rengti kontratakas. Sezono pradžioje varžovai prie mūsų vartų sukurdavo labai daug pavojingų momentų. Dabar galime pasidžiaugti, kad to nebėra.

– Artimiausias dvejas rungtynes savo aikštėje žaisite su čempionato lydere Marijampolės „Sūduva“, kuri bus pikta po pralaimėjimo Vilniaus „Žalgiriui“. Kelsite tikslą iš čempionų atimti bent tašką ar daugiau?
– Esame išanalizavę „Sūduvos“ žaidimą. Žinome jų stipriąsias puses. Tačiau ir jie turi silpnesnių vietų, kuriomis stengsimės pasinaudoti. Gerbiame Lietuvos čempionus, bet bijoti nėra ko. Kibsime į atlapus ir jiems.


Su „Sūduva“ kauniečiai  S.Dariaus ir S.Girėno stadione žais liepos 1 d. 19 val. (14-ojo turo mačas) ir liepos 4 d. 18 val. (19-ojo turo mačas). Futbolo aistruolius kviečiame atvykti į stadioną, nes gali būti, kad likusių namų rungtynių komanda jau negalės žaisti S.Dariaus ir S.Girėno stadione. Taip atsitiktų, jei prasidėtų stadiono rekonstrukcijos darbai.

Liepos 6–13 dienomis Lietuvos futbolo B rinktinė, sudaryta daugiausia iš jaunimo rinktinės ir A lygos klubų, nerungtyniaujančių Europos turnyruose, viešės Šri Lankoje. Į rinktinę pakviesti net septyni „Kauno Žalgirio“ žaidėjai.

Komentarai

  1. Raimis

    Sekmės Kauno Žalgiriui

  2. Vilnietis

    Kur Sirgedas?