Lietuvos čempionams „Kauno Žalgiris“ nusileido minimalia persvara 0

Alyga.lt inf.

A lygos čempionų titulą siekianti apginti Marijampolės „Sūduva“ penktąjį sezono ratą pradės turėdama 5 taškų pranašumą prieš persekiotojus. 28 turo rungtynėse marijampoliečiai trečiadienį namie 1:0 palaužė „Kauno Žalgirį“.

Jau pirmos svečių komandos atakos metu prie „Sūduvos“ vartų kilo pavojus, kai Aurimas Raginis smūgiavo iš eigos, o kamuolys pralėkė šalia virpsto.

Ilgainiui „Sūduva“ perėmė iniciatyvą. Pirmame kėlinyje pavėjui žaidę marijampoliečiai atakavo pavojingai, kamuolys kartais skriedavo nenuspėjama trajektorija, bet „Kauno Žalgirio“ vartininkas Martynas Matuzas klaidų nedarė.

34 minutę čempionai išsiveržė į priekį. Trečiadienio vakarą labai aktyviai rungtyniavęs Gersonas Acevedo laiku atliko perdavimą Danieliui Offenbacheriui ir austras stipriu smūgiu pasiuntė kamuolį į vartus – 1:0.

Kėlinio pabaigoje G.Acevedo atakos smaigalyje surado Andro Švrljugą, bet kroato smūgį atrėmė M.Matuzas.

Žalgiriečiai rankų nenuleido ir savo galimybių ieškojo standartinių padėčių metu. Antro kėlinio pradžioje Tomo Snapkausko smūgį galva po kampinio įspūdingai sugavo vartininkas Ivanas Kardumas.

Likus žaisti apie 15 minučių, tašką rungtynėse galėjo padėti G.Acevedo, bet čiliečio iš toli smūgiuotas kamuolys prašvilpė pro pat virpstą.

Rungtynių pabaigoje „Sūduva“ neteko antrą geltoną kortelę gavusio gynėjo Vitalijaus Gaidučiko. Vis tik „Kauno Žalgirio“ futbolininkai per likusias kelias žaidimo minutes tuo nepasinaudojo.

Sekmadienį abi komandos Kaune susitiks dar kartą. Tai bus 29 turo rungtynės.