Kontrolinės rungtynės Ukrainoje baigėsi lygiosiomis 0

Iš Ukrainos miesto Lvovo į Kauną „Kauno Žalgirio“ komanda grįžta su vietos „Karpaty“ komanda sužaidusi lygiosiomis 1:1 (1:1). Kontrolinėse rungtynėse nugalėtojas per 90 minučių nepaaiškėjo.

Rungtynes kiek aktyviau pradėjo aikštės šeimininkai, kurie pirmieji išsiveržė į priekį. 23-ąją minutę po perdavimo į baudos aikštelę įvartį galva įmušė brazilas Joao Jenningsas. Visai netrukus „Karpaty“ galėjo padvigubinti persvarą, tačiau komandą gelbėjo Deividas Mikelionis.

Pirmam rungtynių kėliniui einant į pabaigą žalgiriečiai rezultatą išlygino. Iš gilumos į priekį pasiųstą kamuolį laimėjo puolėjas Rokas Krušnauskas, kuris už nugaros palikęs varžovus nuginklavo prieš jį likusį varžovų vartininką.

Antroje rungtynių dalyje kamuolį ilgiau kontroliavo ir daugiau progų turėjo Lvovo komanda, tačiau jai pasižymėti nepavyko ir kontrolinės rungtynės baigėsi draugišku rezultatu 1:1.

Jau kitą savaitgalį „Kauno Žalgirio“ lauks svarbi A lygos dvikova su Vilniaus „Riteriais“.