„Kauno Žalgiris“ gynybą sustiprino sugrįžusiu gynėju 2

Į „Kauno Žalgirio“ komandą sugrįžta dar vienas joje jau rungtyniavęs futbolininkas. Varžovų atakas stabdys Bisau Gvinėjos rinktinės centro gynėjas Rudinilsonas Silva.

18 rungtynių savo šalies rinktinėje sužaidęs ir Portugalijos pilietybę turintis futbolininkas vilkėdamas „Kauno Žalgirio“ marškinėlius per dvejus metus A lygoje sužaidė jau 33-ejas rungtynes startinėje sudėtyje. Dvejus metus jis taip pat žaidė ir UEFA Europos lygos atrankos rungtynėse.

„Mes puikiai žinome jo, kaip gynėjo, klasę ir visas gerąsias savybes. Jos ir nulėmė sprendimą šį žaidėją ir toliau matyti komandoje. Taip, jis vyrukas karštas ir su juo pernai nebuvo nuobodu. Bet žinome ir tai, kokiais nešvariais ir smerktinais metodais jis kartais būdavo provokuojamas. Svarstėme visus už ir prieš, bet ir pats R.Silva supranta, kur turėjo elgtis kitaip ir yra pasiryžęs čia turėti gerą trampliną savo tolimesnei karjerai. Visi kartu dirbsime, kad šiemet išryškėtų tik geriausios jo savybės, nes futbolininkas turi tinkamą kvalifikaciją ir potencialą būti tarp geriausių gynėjų lygoje“, – Žalgiris.lt apie į komandą sugrįžtantį žaidėją pasakojo antrą sezoną komandai vadovausiantis vyr. treneris Rokas Garastas.

Praėjusio A lygos sezono metu 26-erių gynėjas aikštėje pasirodė 13 kartų ir 2 kartus buvo išrinktas į simbolinę turo rinktinę.

„Norėjau sugrįžti į klubą ir duoti jam viską, ką galiu gero, kadangi čia su manimi visada gerai elgėsi. Turėjau pasiūlymų iš Slovakijos, Kazachstano ir Jordanijos, tačiau grįžti į Lietuvą buvo geriausias sprendimas. Esu pasirengęs įrodyti, kad kai kurie žmonės klydo dėl manęs. Visi darome klaidų, net ir elitiniai žaidėjai visame pasaulyje, tačiau tą pavyksta įveikti. Esu susikoncentravęs ir pasiruošęs sužaisti puikų sezoną“, – kalbėjo futbolininkas.

Šią savaitę prie komandos treniruotėse prisijungė ne tik R.Silva, bet ir puolėjas Emmanuelis Davidas.

Artimiausias kontrolines rungtynes „Kauno Žalgiris“ vasario 20 dieną sostinėje žais su Vilniaus „Žalgiriu“.

Komentarai

  1. Kaunietis tikras

    Vilnius pasiraso zmones, zaidusius uz “Lazio”, o jus cia su sitais lavonais Lietuva juokinate? Na na… :(:(

  2. Vytas

    Jusu skautingo lygis zemiau plintuso :(