Kontrolinės rungtynės sostinėje baigėsi šeimininkų pergale 0

„Kauno Žalgirio“ futbolininkai sostinėje sužaidė kontrolines rungtynes ir jose po atkaklios kovos rezultatu 2:3 (2:1) nusileido Lietuvos čempionui Vilniaus „Žalgiriui“.

Dvikova Roko Garasto auklėtiniams prasidėjo prastai – varžovų puolėjas iššoko vienas prieš Deividą Mikelionį ir jį nuginklavo. 0:1. Netrukus šeimininkai turėjo dar vieną panašią progą, tačiau ja nepasinaudojo.

Sužaidus 30 minučių kauniečiams pavyko išlyginti rezultatą. Po perdavimo iš krašto varžovų gynėjas nukreipė kamuolį į savo vartus – 1:1.

Pirmojo kėlinio pabaigoje Kauno komanda persvėrė rezultatą savo naudai. Įvarčiu 36-ąją minutę pasižymėjo Michaelas Thuique – 2:1.

Per 20 antrojo kėlinio minučių rungtynių arbitrai skyrė du baudinius į Kauno Žalgirio vartus. Pirmąjį smūgį D.Mikelionis atrėmė, tačiau antrą baudinį varžovai realizavo ir rezultatą išlygino – 2:2.

Likus mažiau nei 5 minutėms iki susitikimo pabaigos, vilniečiai vėl įgijo pranašumą. Pergalę savo komandai išplėšė Saulius Mikoliūnas.

Startinė „Kauno Žalgirio“  sudėtis: D.Mikelionis, Choco, M.Dapkus, R.Sadauskas, S.Thicot, R.Matosas, G.Sirgėdas, K.Šilkaitis, D.Šešplaukis, P.Otele ir M.Thuique.