Penkis įvarčius pelnęs „Kauno Žalgiris“ sutriuškino „Nevėžį“ 0

2021 metų „Optibet A lygos“ sezone buvo užfiksuota įspūdingiausia sezono pergalė – ją pasiekė „Kauno Žalgiris“.

Žalgiriečiai 2-ojo turo dvikovoje Marijampolėje net 5:0 (2:0) sutriuškino pirmą nesėkmę patyrusį Kėdainių „Nevėžį“.

Roko Garasto kariauna nuo pat pirmųjų minučių spaudė varžovus, tačiau pirmąją progą susikūrė svečiai, kai Maksimo Jevstignejevo smūgis pažeme skriejo pro šalį.

Vis dėlto „Kauno Žalgiris“ 17-ąją minutę išsiveržė į priekį: po tolimo Martyno Dapkaus perdavimo Philipas Otele laimėjo dvikovą prieš varžovą ir taikliai mušė pažeme.

Rezultatą Kauno ekipa padvigubino pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje, kai savo šansu pasinaudojo Gratas Sirgėdas. Maža to, 51-ąją minutę po Michaelo Thuique’o perdavimo iš arti kamuolį į vartus nukreipė Ph. Otele.

Kiek vėliau pats M.Thuique stojo mušti vienuolikos metrų baudinio, tačiau paleido kamuolį aukštai virš vartų.

Paskutinė 15 minučių atkarpa priklausė L. Pilibaičiui. Patyręs futbolininkas 76-ąją bei 78-ąją minutėmis atliko puikius smūgius bei su trimis įvarčiais savo sąskaitoje tapo rezultatyviausiu čempionato žaidėju.