„Kauno Žalgiris“ – Lietuvos salės futbolo čempionas 0

www.futsal.lt

2020/ 2021 metų Lietuvos Optibet futsal A lygos sezonas baigėsi įspūdingu „Kauno Žalgirio“ sugrįžimu į rungtynes bei po pratęsimo 6:4 iškovota pergale prieš Jonavos „Vikingus“. Šioje dvikovoje Jonavos ekipa pirmavo net 4:0, tačiau net ir to buvo maža norint sukurti sensaciją. Priminsime, kad pirmosios finalo serijos rungtynės Jonavoje baigėsi lygiosiomis 2:2.

Pirmasis įvartis buvo įmuštas sužaidus vos 56 sekundes. Po kampinio Vladimiras Derendiajevas galingu smūgiu Kauno ekipos vartininkui nepaliko jokių šansų. Dar labiau kauniečius į kampą beveik įpusėjus pirmajam kėliniui įvarė Paulius Osauskas. Puikią sportinę formą demonstruojantis Lietuvos rinktinės kandidatas pasinaudojo idealiu Martyno Stankevičiaus perdavimu bei padvigubino skirtumą.

Dar per dvi minutes aikštėje įvyko du svarbūs dalykai: iš pradžių, pasinaudojęs varžovų klaida, vienas prieš „Kauno Žalgirio“ vartininką iššoko ir jį nuginklavo Genaras Samsonikas, o netrukus abi finalo dalyvės neteko savo rezultatyviausių žaidėjų Luko Sendžiko ir Jurijaus Jeremejevo. Pirmasis įsirėžė į gulintį varžovų vartininką ir prieš save išvydo raudoną kortelę, antrasis buvo pašalintas už nesportinį elgesį to paties L.Sendžiko atžvilgiu.

Kauno ekipos strategas Kirilas Krasij paprašė minutės pertraukėlės ir dar neįpusėjus pirmajam kėliniui savo komandos vartininką pakeitė aikštės žaidėju. Rizika nepasiteisino. Gytis Vasylius, perėmęs kamuolį, iš savo aikštės pusės pelnė ketvirtąjį dvikovos įvartį.

„Kauno Žalgirio“ situacija tapo nepavydėtina. Nors Artūras Juchno iš aštraus kampo dar iki pertraukos sušvenino atsilikimą iki trijų įvarčių, tačiau situaciją vis tiek aiškiai valdė „Vikingai“.

Antrasis kėlinys jau priklausė daugkartiniams čempionams. Konstantinas Bondarenko, Maksimas Avetysianas ir vėl K.Bondarenko trimis įvarčiais išlygino rezultatą ir dvikovoje buvo žaidžiamas pratęsimas.

Jo metu daugiau jėgų išsaugoję žalgiriečiai savo pranašumą įtvirtino A.Solodovo ir Alberto Voskunovičiaus įvarčiais – 6:4.

Po dvikovos kauniečiams buvo įteikti apdovanojimai, o žalgirietis Aleksandras Kravecas dar buvo išrinktas geriausiu čempionato vartininku.

„Kauno Žalgirio“ futbolininkų kovo 30 dieną dar laukia LFF Futsal taurės ketvirtfinalio dvikova su Mažeikių VIP. Pergalės atveju balandžio 2 dieną žalgiriečiai pusfinalyje susitiktų su Vilniaus „TurboTransfers“ komanda.

Komentarai