„Kauno Žalgiris“ minimaliu skirtumu nusileido Lietuvos čempionams 1

„Kauno Žalgirio“ futbolininkai patyrė antrą nesėkmę šio sezono Lietuvos futbolo A lygoje. Kauniečiai Marijampolėje rezultatu 0:1 (0:0) nusileido Lietuvos čempionui Vilniaus „Žalgiriui“.

Pirmoje dvikovos pusėje abi ekipos įsimintinais epizodais nepasižymėjo ir svarbiausius dvikovos akcentus sudėjo antrame kėlinyje.

Po aukšto perdavimo baudos aikštelėje nuo oponento atitrūkęs Tomislavas Kišas smūgiavo galva, tačiau savo komandą išgelbėjo puikiai sužaidęs Deividas Mikelionis, atrėmęs labai pavojingą smūgį.

70-ąją minutę varžovų baudos smūgis vos nesibaigė įvarčiu, tačiau Hugo Videmonto smūgiuotas kamuolys atsimušė į vartų skersinį.

Netrukus po šio epizodo vilniečiai suklydo savoje aikštės pusėje ir „Kauno Žalgiris“ turėjo šansą kontratakoje, bet Philipo Otele smūgis buvo netikslus.

Šio mačo rezultatas buvo nulemtas 78-ąją minutę: kamuolys baudos aikštelėje nuo Egidijaus Vaitkūno dėkingai atšoko puolėjui Jakubui Sylvestrui – slovakas vienu lietimu smūgiavo nepriekaištingai.

Per likusį laiką kauniečiai dar bandė išsigelbėti ir lyginti rezultatą, tačiau rimtesnių pavojų prie varžovų vartų sukurti nepavyko.