„Kauno Žalgiris“ išvykoje nusileido „Panevėžiui“ 1

„Kauno Žalgirio“ futbolininkų keturių pergalingų rungtynių serija nutrūko Panevėžyje. Kauniečiai išvykoje rezultatu 1:2 (0:1) nusileido „Panevėžio“ ekipai.

Kaip ir paskutinėse trejose rungtynėse, žalgiriečiai pirmieji praleido įvartį. Kontrataką surengę aikštės šeimininkai 13-ąją minutę išsiveržė į priekį.

Vėliau varžovai turėjo dar keletą progų, tačiau pavojingesnius išpuolius rengė kauniečiai. Tiesa, puikiai žaidė „Panevėžio“ vartų sargas, kuriam pavyko atremti pavojingus Deivido Šešplaukio ir Grato Sirgėdo smūgius.

Po pertraukos žaliai baltų atakos dar labiau suintensyvėjo, tačiau pasižymėti vis nepavyko. Itin pavojingai net kelis kartus smūgiavo G.Sirgėdas, progų turėjo Philipas Otele ir Michaelas Thuique.

Vieną kartą kamuolys vis tik atsidūrė varžovų vartų tinkle, tačiau rungtynių arbitrai įvarčio neįskaitė.

Pačioje rungtynių pabaigoje varžovai surengė dar vieną kontrataką ir padvigubino savo pranašumą.

Jau per pridėtą laiką rezultatą sušvelninti pavyko varžovų baudos aikštelėje atsidūrusiam Rudinilsonui — 1:2.

Tas pats Rudinilsonas jau dar kitos atakos metu sudrebino varžovų vartų konstrukciją, tačiau išlyginti rezultato „Kauno Žalgiriui“ vis tik nepavyko.