Po baudinių serijos „Kauno Žalgiris“ pasitraukė iš LFF taurės 0

Trečiadienį Panevėžyje LFF taurės aštuntfinalio etapo dvikovoje prireikė baudinių serijos, tačiau galiausiai „Kauno Žalgirio“ futbolininkai turėjo pripažinti varžovų pranašumą.

Jau 5-ąją minutę po pakelto kampinio „Kauno Žalgiris“ išsiveržė į priekį – puikia proga pasinaudojo Philipas Otele. Panevėžiečių problemos tuo nesibaigė – vos po minutės teisėjas fiksavo žaidimą ranka ir skyrė 11 metrų baudinį į šeimininkų vartus, tačiau Egidijus Vaitkūnas jo nerealizavo.

Kauniečiai ir toliau spaudė varžovus jų aikštės pusėje, bet Aukštaitijos ekipai pavyko išlyginti rezultatą. 30-ąją minutę Jeffrey Sarpongas pasinaudojo oponentų gynybos klaidomis ir galingu smūgiu nuginklavo vartininką – 1:1.

Kėlinio pabaigoje puikią progą pasižymėti turėjo Ignas Kružikas, kurio smūgiuotas kamuolys atsimušė į virpstą. Pirmasis kėlinys baigėsi lygiai (1:1).

Iškart po pertraukos panevėžiečius vėl nubaudė P. Otele, netrukdomai smūgiavęs iš baudos aikštelės vidurio – 2:1. Aikštėje toliau vyko atkakli kova ir abi ekipos nevengė atakuoti varžovų vartų.

73-ąją minutę rezultatą antrą kartą išlygino J. Sarpongas, nuostabiu smūgiu pelnęs antrąjį savo įvartį – 2:2. Nors komandos dar turėjo neblogų momentų, pagrindinis rungtynių laikas baigėsi lygiosiomis ir žaidėjai tęsė kovą pratęsime.

Tiek pirmojo, tiek antrojo pratęsimo metu panevėžiečiai sukūrė daugiau pavojingų progų, tačiau įvarčių daugiau pelnyta nebuvo ir ekipos tęsė kovą baudinių serijoje. Joje sėkmė šypsojosi šeimininkams, o žalgiriečiai dukart smūgiavo netiksliai.