„Kauno Žalgiryje“ – Nyderlanduose rungtyniavęs Kiurasao rinktinės gynėjas 6

Dvejus metus iš eilės Lietuvos futbolo A lygoje trečią vietą užėmęs „Kauno Žalgiris“ toliau stiprina sudėtį prieš artėjantį sezoną. Trečiuoju komandos naujoku tapo Shermaras Martina.

25-erių centro gynėjas savaitę praleido klubo peržiūroje, paliko teigiamą įspūdį komandos treneriams ir galiausiai sudarė su klubu sutartį.

„Džiaugiamės ir sveikiname Shermarą prisijungus prie mūsų komandos. Jis labai universalus žaidėjas, galintis puikiai rungtyniauti skirtingose pozicijose. Su savo kokybe jis tikrai sustiprins komandos sudėtį. Kadangi prie komandos prisijungė anksti, turės nemažai laiko integruotis, susižaisti su komandos draugais bei pajausti mūsų žaidimo braižą“, – apie naujoką atsiliepė Rokas Garastas.

Tvirtai sudėtas futbolininkas yra kilęs iš Nyderlandų Karalystės sudėtyje esančios Kiurasao salos. Nyderlandų pilietybę turintis naujasis žalgirietis nuo 2018-ųjų atstovauja Kiurasao rinktinei.

Aštuonis susitikimus savo šalies rinktinėje sužaidęs gynėjas iki šiol visą karjerą praleido antroje pagal pajėgumą Nyderlandų futbolo lygoje. Ten jis net septynerius metus vilkėjo Mastrichto MVV klubo marškinėlius.

Per MVV klube praleistą laiką antroje pagal pajėgumą Nyderlandų futbolo lygoje jis sužaidė daugiau nei šimtą rungtynių, pelnė vieną įvartį bei atliko du rezultatyvius perdavimus.

„Man labai patinka šios komandos žaidimo stilius ir tikiu, kad galiu prie jo kažką pridėti. Džiaugiuosi prisijungęs prie klubo ir esu tikras, kad šis sezonas bus puikus“, – Žalgiris.lt teigė naujas ekipos narys.

Įdomu tai, kad tiek Mastrichto klube, tiek nacionalinėje rinktinėje, kurį laiką kartu žaidė ir jo brolis dvynys Shermaine’as Martina.

Su „Kauno Žalgirio“ šaliku futbolininkas pozavo Kauno Rotušės aikštėje. Taip buvo pratęsta klubo naujokų pristatymo kampanija – kadangi Kaunas yra 2022-ųjų Europos kultūros sostinė, būsimi komandos žaidėjai bus pristatyti skirtingose Kauno miesto vietose.

Trečiuoju numeriu pažymėtus marškinėlius pasirinkęs S.Martina aikštėje pasirodys ir šeštadienio kontrolinėse rungtynėse su Vilniaus „Riteriais“. 

Komentarai

 1. pažiūrėjau, kas tas Kiurasao

  140 tūkst. gyventojų, iš jų 125 tūkst. viename mieste, žodžiu, pusės Kauno rinktinėje žaidė:)

 2. Kaunietis tikras

  Na kol kas naujokai kiek aukstesnio lygio uz isejusius, bet nemanau, kad to uzteks laimeti A lyga…

 3. Ž

  Na, biudžetas padidėjo, logiškai ir transferiai geresni. Bet tikrai dar reikia papildymo. Idomu bus kas pakeis Choco, taipogi reiktų užpildyti Otelės išvykimą. Žodžiu darbo yra, svarbu neprašauti 👍

 4. Lrn

  Islandijoj 300 tukstanciu gyventoju, tai viso Kauno rinktine :) Tokia pati logika vieno komentatoriaus.

 5. Kaunietis tikras

  Jis tipo centro gynejas, o ten jau stovi Girdvainis. Raso, kad universalus, tai gal stos i krasta vietoje Choco…

 6. aš tai

  apie Islandijos rinktinę daug girdėjęs, galėtumėt pasidalinti savo žiniomis apie Kiurasao rinktinę?