Jaunieji „Kauno Žalgirio“ futbolininkai tvarkė Panemunės stadioną 0

Kauno miesto savivaldybė į „Kauno Žalgirio“ futbolo akademijos rankas patikėjo Panemunėje esantį futbolo aikštyną, o jaunieji žalgiriečiai jau ėmėsi darbo jame.

Tiesa, pirmieji darbai vyko ne su futbolo kamuoliu, o savų rankų pagalba – aikštę dar reikėjo pasiruošti ir iš jos išrinkti po renovacijos likusius akmenukus. Būtent tokioje tvarkymosi akcijoje ir sudalyvavo „Kauno Žalgirio B“ komandos futbolininkai, treneriai bei akademijos atstovai.

„Dabar esame atsakingi už šio stadiono priežiūrą ir puoselėjimą. Po jo rekonstrukcijos aikštėje liko tam tikrų akmenukų, tad susitarėme su jaunaisiais „Kauno Žalgirio“ futbolininkai, kurie atėjo mums į pagalbą, kad ta aikštė ateityje būtų kuo geresnės kokybės. Orientuojamės į jaunuosius Kauno futbolininkus“, – kalbėjo „Kauno Žalgirio“ futbolo akademijos direktorius Laimis Bičkauskas.

Šia akcija pasidžiaugė ir jaunuosius futbolininkus treniruojantis bei artimiausią pagrindinės komandos pamainą ruošiantis Dominykas Galkevičius.

„Vaikinai jauni – tai geras laikas daugiau susipažinti, kartu pabūti ir nebijoti įkišti rankų į žemę. Labai gera nuotaika, visi patenkinti, nes yra futbolo aikštėje. Geras ir naudingas laikas – aikštėje treniruosis ir jaunesni vaikai, tad reikia viską išrinkti atidžiai“, – pridūrė „Kauno Žalgirio B“ komandos treneris.

„Kauno Žalgirio B“ komandos futbolininkai šiemet rungtyniauja LFF Pirmos lygos pirmenybėse. Pirmojo turo rungtynėse nesėkmę 0:2 Vilniuje patyrę jaunieji žalgiriečiai birželio 13 dieną namuose susitiks su nugalėtojų vardą ginančiu Telšių „Džiugo“ klubu.

Komentarai