„Kauno Žalgirio“ moterų komanda su trenksmu pradėjo A lygos sezoną 1

„Kauno Žalgirio“ moterų futbolo komanda pergalingai pradėjo 2020-ųjų metų moterų A lygos sezoną.  Manto Babušio ir Ingridos Siliūnienės treniruojama komanda namuose rezultatu 7:0 (3:0) sutriuškino Utenos „Utenio“ merginas.

Nuo pat rungtynių pradžios iniciatyvą perėmusios žalgirietis ilgai neužtruko ir pasižymėjo jau 10-ąją rungtynių minutę, kai pasižymėjo Monika Piesliakaitė.

Progas vieną po kitos kūrusios kaunietės iki pertraukos kamuolį į varžovių vartus pasiuntė dar du kartus. Po kartą pasižymėjo Jorūnė Lipkinaitė ir Kamilė Vaičiulaitytė.

Antroje rungtynių dalyje vaizdas aikštėje nesikeitė ir žalgirietės dar labiau didino savo pranašumą. Nuo 67-osios iki 82-osios minutės tris įvarčius įmušė Judita Sabatauskaitė, dar vieną įvartį pridėjo Jorūnė Lipkinaitė.

Artimiausias moterų A lygos rungtynes „Kauno Žalgirio“ moterų futbolo komanda birželio 14 dieną žais išvykoje su Šiaulių „Gintra-Universitetas“ ekipa.