„Žalgiris-2“ dar kartą pralaimėjo Gargždų komandai 0

Kauno „Žalgiris-2“ patyrė antrą nesėkmę Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) ketvirtfinalio serijoje. Jaunieji žalgiriečiai namuose rezultatu 69:72 (15:14, 20:21, 14:19, 20:18) nusileido „Gargždų“ krepšininkams ir serijoje atsilieka jau 0:2.

Titas Sargiūnas susitikimo pradžioje pataikė tritaškį, po du taškus įsirašė Ugnius Jaruševičius ir Motiejus Krivas, o įpusėjus kėliniui rezultatas buvo lygus – 7:7. Dėjimais iš viršaus atakas užbaigė Liutauras Lelevičius ir Gytis Nemeikša, o kėlinuką taikliais dviejų taškų vertės metimais užbaigė M.Krivas ir Dovydas Butka – 15:14.

T.Sargiūnas pataikė iš toli, o net tris tolimus metimus iš eilės realizavo ir baudos metimą įmetė U.Jaruševičius – 28:24. Keturis taškus iš eilės surinko G.Nemeikša, o iš toli taikliai atakavo M.Krivas – 35:35.

M.Krivas ir L.Lelevičius po pertraukos sumetė po du baudų metimus, tačiau varžovai šovė į priekį – 39:46. Baudų metimus realizavo ir Dovydas Butka, po du taškus pelnė U.Jaruševičius, T.Sargiūnas ir Matas Repšys, o jau minėtasis Dovydas Butka kėlinuką užbaigė taikliu vidutinio nuotolio metimu – 49:54.

Paskutinį ketvirtį taikliais tolimais metimais pradėjo Dovydas Butka ir N.Montvila, dvitaškiu pasižymėjo T.Sargiūnas, o L.Lelevičius baudos metimą realizavo po techninės pražangos varžovams – 58:65. G.Nemeikša smeigė tritaškį, du taškus pridėjo M.Krivas, keturis iš eilės surinko T.Sargiūnas, o Kajus Kublickas išlygino rezultatą likus kiek daugiau nei minutei – 69:69. Deja, bet paskutinėmis akimirkomis sėkmingiau sužaidė svečiai ir kauniečiams teko pripažinti pralaimėjimą rezultatu 69:72.

„Žalgiris-2“: U.Jaruševičius 14, T.Sargiūnas 14, (4 rez. perd.) M.Krivas 11 (10 atk. kam.), G.Nemeikša 9, Dovydas Butka 9, L.Lelevičius 5 (5 atk. kam., 4 rez. perd.), N.Montvila 3, K.Kublickas 2, M.Repšys 2, Dominykas Butka 0.

„Gargždai“: S.Gadlikas 24, E.Bružas 13.