Marijampolės klubą įveikęs „Žalgiris-2“ įsirašė septintą pergalę iš eilės 1

Motiejaus Krivo vedamas „Žalgiris-2“ (7-0) toliau žingsniuoja be kluptelėjimų „7bet-NKL“ pirmenybėse. Kauno klubas namie 68:62 (18:11, 19:26, 11:16, 20:9) palaužė Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ (5-2) krepšininkus.

M.Krivas per 28 minutes pelnė 15 taškų (6/11 dvit., 0/2 trit., 3/3 baud.), atkovojo 16 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius, blokavo metimą, bei surinko 33 naudingumo balus.

Antrajame kėlinyje Kauno ekipa susikrovė dviženklę persvarą (25:15), tačiau svečiai iš Marijampolės surengė atsakomąjį spurtą 22:12 ir prieš ilgąją pertrauką išlygino rezultatą – 37:37.

Iki pat lemiamo ketvirčio nė vienai iš komandų nepavyko susikrauti apčiuopiamo pranašumo. Likus kiek mažiau nei 3 minutėms „Sūduva-Mantinga“ buvo besivejančių vaidmenyje – Aurelijus Pukelis sumažino deficitą iki vieno taiklaus metimo (61:64).

Tada Nedas Montvila ir Paulius Beliavičius apsimainė netaikliais tritaškiais, bet netrukus tas pats N. Montvila įmetė dvitaškį, marijampoliečiai suklydo, o Liutauras Lelevičius pataikė baudų metimus (68:61).

Per likusias 26 sekundes Marijampolės komanda nebeišsigelbėjo.

Marijampolės ekipos gretose išsiskyrė A.Pukelis, kurio sąskaitoje per 32 minutes buvo 17 taškų (5/8 dvit., 0/4 trit., 7/8 baud.), 10 atkovotų kamuolių, 4 rezultatyvūs perdavimai, perėmė 3 kamuolius, padarė 4 klaidas, blokavo metimą bei 24 naudingumo balai.

„Žalgiris-2“: Motiejus Krivas 15 (6/11 dvit., 16 atk. kam., 33 naud.), Kajus Kublickas 11 (5/8 dvit., 7 rez. perd.), Gytis Nemeikša (5/6 dvit., 9 atk. kam.) ir Nedas Montvila po 10, Dovydas Butka 9 (4 per. kam.), Liutauras Lelevičius 7 (1/5 trit., 5 kld.).

„Sūduva-Mantinga“: Aurelijus Pukelis 17 (5/8 dvit., 7/8 baud., 10 atk. kam., 4 rez. perd., 3 per. kam., 4 kld.), Tautvydas Kliučinykas 12 (2/5 trit.), Paulius Beliavičius 8 (2/5 trit.).