38 minutes pirmavę jaunieji žalgiriečiai pralaimėjo Marijampolėje 1

Apmaudų pralaimėjimą „7bet-NKL“ čempionate patyrė Kauno „Žalgirio-2“ (18-4) ekipa. Jaunieji žalgiriečiai išvykoje nusileido Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (18-3) krepšininkams 65:69 (24:12, 12:15, 18:19, 11:23).

Kauniečiai galingai pradėjo rungtynes ir jau pirmajame kėlinyje spėjo susikrauti dviženklę persvarą (22:10).

Gyčio Nemeikšos ir Motiejaus Krivo vedinas „Žalgiris-2“ apčiuopiamą pranašumą turėjo iki ketvirtojo kėlinio.

Prasidedant ketvirtajam mačo kėliniui žalgiriečiai turėjo 8 taškų persvarą, tačiau šeimininkai nepasidavė: atsakė galinga atkarpa 19:11 ir likus 2 minutėms iki mačo pabaigos po Aurelijaus Pukelio dvitaškio išlygino rezultatą (65:65).

Netrukus kauniečiai nesugebėjo užpulti per 24 sekundes, A.Pukelis pelnė dvitaškį, žalgiriečiai suklydo, o A.Pukelis dar vienu dvitaškiu įšaldė rungtynes.

Marijampolės komandai nesulaikomas A.Pukelis per 22 minutes pelnė 30 taškų (10/14 dvit., 2/2 trit., 4/6 baud.), atkovojo 8 kamuolius bei surinko 32 naudingumo balus.

Kauno ekipos gretose išsiskyrė M.Krivas, kurio sąskaitoje per 28 minutes buvo 19 taškų (9/10 dvit., 0/1 trit., 1/2 baud.), 6 atkovoti kamuoliai, 2 rezultatyvūs perdavimai bei 23 naudingumo balai.

„Žalgiris-2“: Motiejus Krivas 19 (9/10 dvit., 6 atk. kam.), Gytis Nemeikša 13 (5/9 dvit., 8 atk. kam., 3 per. kam., 2 blok.), Matas Vokietaitis ir Dovydas Butka (1/6 trit., 6 rez. perd., 2 blok.) po 7.

„Sūduva-Mantinga“: Aurelijus Pukelis 30 (10/14 dvit., 2/2 trit., 8 atk. kam., 32 naud.), Marijus Užupis 9.